SPORTA SKOLĀ 64.IZLAIDUMS!

Svinīgā gaisotnē aizvadīts Cēsu pilsētas Sporta skolas 64.izlaidums. Šajā gadā apliecību par profesionālās ievirzes sportā programmas apguvi saņēma treneru A.Kricka, M.Spalviņa, A.Peipiņa, I.Cekules, I.Šķēles, A.Brices, A.Praulītes, T.Praulīša, G.Bērtuļa, V.Brizgalova, A.Āboliņa, R.Parandjuka, M.Urtāna, Ģ.Mārtiņsona audzēkņi, kopskaitā 39.

Pēc apliecību saņemšanas absolventi, treneri, viesi kavējās sirsnīgās sarunās un iesaistījās jautrās aktivitātēs, ko bija sarūpējušas basketbola nodaļas meitenes.

Sporta skolas kolektīvs novēl absolventiem arī nākotnē saglabāt saikni ar sportu, fiziski aktīvu dzīvesveidu, neaizmirst savu skolu un trenerus.

Lielu paldies sakām treneriem par ieguldīto darbu, paldies vecākiem par atbalstu!

Paldies arī Cēsu 1.pamatskolas māksliniekiem par muzikālo sveicienu izlaidumā un z/s Kliģēni “Dārznieks” par košajiem puķu stādiem!

Bildes pieejamas ŠEIT!

Absolventu saraksts ŠEIT!

Vecāku nedēļa un lekcija par sportistu uzturu

Aicinām uz 𝐥𝐞𝐤𝐜𝐢𝐣𝐮 “Sportistu uzturs, diena režīms” sporta kompleksā, Piebalgas ielā 18, 𝟏𝟗.𝐦𝐚𝐫𝐭𝐚̄ 𝐩𝐥𝐤𝐬𝐭.𝟏𝟖:𝟎𝟎! 💡Lekciju vadīs sporta speciālists Guntis Jansons.Noderīga informācija, tāpēc aicināti VISI Cēsu