11.05 Cēsu Pilsētas stadionā tiks aizvadītas ikgadējās Cēsu PSS un Ādažu BJSS sadraudzības sacensības!

11.05 Cēsu Pilsētas stadionā tiks aizvadītas ikgadējās Cēsu PSS un Ādažu BJSS sadraudzības sacensības, kas šogad pulcēs vieglatlētus no U14 un U16 grupām! Sacensībās piedalīsies sporta skolas no visas Latvijas – Liepājas, Ogres, Jūrmalas, Rīgas un citviet.

Kopējais dalībnieku skaits – ap 200.

Būs iespējams vērot arī attiecīgo vecuma grupu labākos Cēsu vieglatlētus, kuri startēs skriešanas, lēkšanas un stafešu disciplīnās!

Sacensību sākums plkst. 16.30!

Aizvadīta Vecāku nedēļa

No 18.līdz 24.martam Cēsu pilsētas Sporta skolā tika aizvadīta VECĀKU nedēļa. Vecākiem bija iespēja piedalīties treniņu procesā kopā ar bērniem, vērot nodarbības un, protams, apmeklēt

Vecāku nedēļa un lekcija par sportistu uzturu

Aicinām uz 𝐥𝐞𝐤𝐜𝐢𝐣𝐮 “Sportistu uzturs, diena režīms” sporta kompleksā, Piebalgas ielā 18, 𝟏𝟗.𝐦𝐚𝐫𝐭𝐚̄ 𝐩𝐥𝐤𝐬𝐭.𝟏𝟖:𝟎𝟎! 💡Lekciju vadīs sporta speciālists Guntis Jansons.Noderīga informācija, tāpēc aicināti VISI Cēsu