2. POSMS ATKLĀTĀS BĒRNU SACENSĪBAS SLĒPOŠANĀ 2022

2. POSMS ATKLĀTĀS BĒRNU SLĒPOŠANAS SACENSĪBAS 2022

Cēsu pilsētas Sporta skola sadarbībā ar Cēsu Olimpisko centru, veikals EŽI, Rifs Baseins, Vinnis, Livonia un Cēsu Novada pašvaldību organizē “Atklātās bērnu slēpošanas sacensības”.2. Posms norisināsies 17. februāri, kurā dalībniekiem (2012.-2015. gadā dzimušiem) norisināsies sacensības disciplīnā apļa brauciens.

Kopumā sacensības notiks 3 posmos, ceturtdienās plkst.18.15. Dalībniekiem būs iespēja arī iegūt vērtīgas balvas no Mūsu atbalstītājiem, kā arī katrs dalībnieks par piedalīšanos tiks apbalvots ar saldumu balviņu!

SACENSĪBU NOLIKUMS

SACENSĪBU PIETEIKUMA ANKETA

TRASES SHĒMA SV9-SV10 GRUPĀM

TRASES SHĒMA SV7-SV8 GRUPĀM

SACENSĪBU PROGRAMMA

❗Pēc katra posma nākamajā dienā tiks publicēti sacensību daliebnieku rezultāti!

❗Uz katra sacensību posmu nepieciešams pieteikties aizpildot anketu. Pieteikumi iesniedzami vienu dienu iepriekš (trešdienā) līdz 18.00.

Vairāk par sacensībām un to norisi lasīt nolikumā vai zvanot +371 26613829!

1. posms norisinājās 3. februārī, kurā dalībnieki veica Skikross disciplīnu! Sacensību rezultātus iespējams redzēt ŠEIT.

❗Skatītājiem sacensību laikā lūgums nedrūzmēties un ievērot norādes!