3. JŪNIJĀ IEVAS ZUNDAS UN GUNTA PEDERA KAUSA IZCĪŅA!

03.06 Cēsu Pilsētas stadionā jau otro reizi norisisnāsies ikgadējās vieglatlētika sacensības, kur programmā plānots aizvadīt tikai un vienīgi barjerskrējienus – I.Zundas un G.Pedera kausa izcīņa barjerskriešanā 2022! Sacensības klātienē vēros un labākos sportistus apbalvos gan Ieva, gan Guntis!

Sacensības ir atklātas un tajās sportisti dažādās vecuma grupās varēs veikt barjerskrējienus no 80m līdz pat 400m. Diviem augstvērtīgākajiem rezultātiem – vienai meitenei un vienam puisim – Ieva un Guntis pasniegs specbalvas, kā arī plānoti citi pārsteigumi un saistošs pasākuma vadītājs!

Tiekamies!