7 MEDAĻAS LIEPĀJĀ, U-16 ČEMPIONĀTĀ VIEGLATLĒTIKĀ!

Aizvadīts Latvijas U16 čempionāts telpās, kurā sacentās labākie 2008. un 2007. gadā dzimušie vieglatlēti. Tas notika Liepājā un Cēsu pilsētas Sporta skolas audzēkņiem izdevās iegūt 7 medaļas!

Divi zelti Elizabetei Cīrulei, kura ir Latvijā ātrākā barjersprintā un labākā tāllēkšanā!

Trīs reizes pie godalgas tika Emīls Sandlers-Bomis, kurš labākais tāllēcējs un otrs ātrākais sprinteris. Trešā medaļa Emīlam 4x200m stafetē, kur viņam asistēja Artis Āboliņš, Marks Kornets un Markuss Berkolts. Puiši labā līmenī veica visus četrus posmus, un Cēsīm pārliecinoša uzvara.

Markuss Berkolts Cēsīm nodrošināja sesto medaļu, demonstrējot divus labus 200m skrējienus, kā rezultātā godam pelnīta bronzas medaļa. Markusam augstā 7.vieta arī 60m distancē.

Savukārt, Teodoram Godiņam sudrabs 800m distancē!

Vēl jāatzīmē:

Stella Paltiņa 4.v. 800m

Artis Āboliņš 5.v. 200m, 9.v. 60m

Marks Kornets 6.v. 400m

Tīna Roberta Briša 8.v. 400m un 10.v. 200m

Roberts Cercins 8.v. 800m; 9.v. 2000m

Jasmīna Anna Peperniece 10.v. 60m

Jēkabs Berkholcs 11.v. lodes grūšanā

Toms Samauskis 14.v. lodes grūšanā

Tomass Kvasts 23.v. 200m

Apsveicam audzēkņus, viņu vecākus!

Liels paldies treneriem – Rihardam Parandjukam, Mārim Urtānam, Austrim Āboliņam!

Lai izcilie panākumi dod iedvesmu turpmākajam darbam!

SACENSĪBU BILDES

Aizvadīta Vecāku nedēļa

No 18.līdz 24.martam Cēsu pilsētas Sporta skolā tika aizvadīta VECĀKU nedēļa. Vecākiem bija iespēja piedalīties treniņu procesā kopā ar bērniem, vērot nodarbības un, protams, apmeklēt

Vecāku nedēļa un lekcija par sportistu uzturu