Aizvadīts 65. Cēsu pilsētas Sporta skolas izlaidums!

Piektdien, 2.jūnijā, kuplā skaitā tika aizvadīts Cēsu pilsētas Sporta skolas 65. izlaidums.

Šajā gadā apliecību par profesionālās ievirzes sportā programmas apguvi saņēma treneru Anželas Brices, Ilzes Cekules, Agra Peipiņa, Māra Urtāna, Riharda Parandjuka, Edvīna Dzudzilo, Ginta Bērtuļa, Janīnas Kalniņas, Daigas Sarkanes, Viktora Brizgalova, Māra Spalviņa, Ineses Šķēles un Dzintara Baloža audzēkņi, kopskaitā 67 apsolventi! 💐

Pēc apliecību saņemšanas absolventi un treneri vienojās uz kopīgu mirkli Cēsu Valtsts ģimnāzijas stadionā, kur ar aktivitātēm, svētku kliņģeri un atspirsdzinošiem dzērieniem tika nosvinēts šis svinīgais mirklis. 😎

Cēsu pilsētas Sporta skolas kolektīvs novēl absolventiem jaunus panākumus gan dzīvē, gan sportā, kā arī vienmēr ar pozitīvām domām atcerēties savus trenerus! 🙌

Liels paldies Cēsu 1.pamatskolas skolēniem un skolotājiem par fantastisko muzikālo sveicienu! 🤩❤️

Paldies vecākiem, kas vienmēr mūsu sportistus motivē, atbalsta un palīdz sasniegt augstākās virsotnes! 🫶

Kā arī milzīgs paldies un sveiciens Cēsu Pilsētas vidusskolai par uzņemšanu savās jaunajās un skaistajās telpās! 🫶

Pasākuma foto atrodami šeit

Foto: Ilze Cekule

Tiekamies Cēsu pilsētas Sporta skolas sacensībās!👋

Citas aktualitātes

Skip to content