Aizvadīts Baltijas čempionāts orientēšanās!

🗺️Aizvadītajā nedēļas nogalē (14-15.05), 📍Griščati, Maltas pagastā, Rēzeknes novadā norisinājās Baltijas orientēšanās čempionāts.🇱🇻 14.05 tika aizvadīti starti individuālajās distancēs, kur Rūta Dāboliņa, esot U-18 dalībniece, tika iekļauta U-20 grupā un tika izcīnīts ļoti labs rezultāts – 6. vieta kopvērtējumā!

🔺Leonardai Baltiņai esot tuvu uzvarai diemžēl neveiksmīga distances otrā daļa, kā arī beigās pieļautā kļūda rezultējās 6. vietā!

🔺Lauma Jānelsiņa izcīnīja pārliecinošu 🥇1. vietu W14E grupā, esot ātrākai par 2 minūtēm no nākošās dalībnieces.

🔺Jēkabam Graudumam joprojām esot U12 grupā un startējot U14 Baltijas čempionātā- kopvērtējumā izcīnīta 10. vieta!

🔺Matīsam Timermanim ļoti labs starts un individuāli izcīnīta 4. vieta

🏁Nākamā dienā (15.05) tika aizvadīti starti komandu stafetēs!

🔺U16 meitenēm komandā startējat Laumai Jānelsiņa ar Sandija Rumba un Luīze Plone. Laumai startējot, kā pēdējai dalībniecei no komandas( 3. etapā) iegāja 5. vietā, bet spēja aizcīnīties un kopvērtējumā 3. vieta!🥉

🔺U16 zēnu Latvijas 3. komandā pirmais startēja Jēkabs Graudums, kuram izdevas uzstādīt ļoti labu laiku pēc sava skrējiena un noturēt 4 vietu. Komandas biedrs Nils Romanovskis (Ādaži) spēja saglabāt 5. vietu, taču pēdējā etapā Ralfs Prauliņš (Jelgava) paņēma nepareizu kontrolpunktu un komanda diemžēl tika diskvalificēta!

🔺W20E meitenes Leonardai Baltiņai 🥇zelta medaļa izcīnīta. Leonardai komandā startēja Agnese Jaunmuktāne (Smiltene) un Laura Berķe (Ikšķile). Kā arī Rūta Dāboliņa startēja W20E grupā, kur kopvērtējumā izcīnot 5. vietu. Rūta startēja Latvijas izlases 2. komandā kopā ar Kristīni Berķi un Annu Emīliju Sutu.

Lepojamies!

Citas aktualitātes

Vecāku nedēļa un lekcija audzēkņu vecākiem

Aicinām uz 𝗟𝗘𝗞𝗖𝗜𝗝𝗨 “Vecāka, bērna, trenera mijiedarbība treniņu un sacensību procesā” sporta kompleksā, Piebalgas ielā, 𝟐𝟗.𝐦𝐚𝐫𝐭𝐚̄ 𝟏𝟖:𝟑𝟎! 💡Lekciju vadīs sporta speciālists Guntis Jansons.Noderīga informācija par

Lasīt vairāk »

Aizvadīta pedagoģiskā sēde

Cēsu pilsētas Sporta skolas treneru un administrācijas kolektīvs 2023.gada 13.martā aizvadīja pedagoģisko sēdi. Treneru kolektīvs tika iepazīstināts ar jauno sporta skolas ārsti – Lilitu Mežkoni.

Lasīt vairāk »

top! kauss volejbolā

Cēsu novadā notiks top! kausa pirmā posma sacensības!Cēsu sporta kompleksā (Piebalgas iela 18) 8. martā plkst.10:00 notiks top! kausa pirmā posma sacensības Cēsu novadam. Aicinātas pieteikties visas Cēsu novada

Lasīt vairāk »