Aizvadīts “ Latvijas skolu orientēšanās kauss 2022”

Aizvadīts “ Latvijas skolu orientēšanās kauss 2022”, kas norisinājās 27.aprīlī Mežaparka Lielajā pļavā.

Mūsu Cēsu novada skolu pārstāvji veiksmīgi aizstāvēja savu skolas godu un sekmīgi veica individuālās distances. Sacensībās piedalījās arī mūsu Cēsu pilsētas Sporta skolas audzēķņi!

Cēsu Valsts ģimnāzija izcīnija augsto 4.vietu skolu kausa kopvērtējumā, kopā savācot 2788 punktus. Labāko individuālo rezultātu sešiniekā iekļuva – Rūta Dāboliņa ( 6.vieta S1 grupā), Lauma Jānelsiņa (4.vieta S3 grupā), Mārcis Jansons (5.vieta V1 grupā).

Cēsu 1.pamatskola ieguva 9.vietu kopvērtējumā. Komandai ar teicamu sniegumu palīdzēja Jēkabs Graudums, kurš V4 grupā izcīnija godpilno 1.vietu!

Cēsu Pilsētas vidusskola ierindojās 33.vietā kopvērtējumā. Katrīnai Rožkalnei 5.vieta S5 grupā!

Vēl Cēsu novadu pārstāvēja Amatas pamatskola un Straupes pamatskola, kuras attiecīgi ierindojās 35. un 55. vietā.

Liels paldies skolu sporta skolotājiem, audzēkņiem un viņu vecākiem, kas palīdzēja piedalīties sacensībās un izcīnīt augstās vietas, un pārstāvēt Cēsu skolu vārdu!