Ar Baltijas kausa 4.posma un Latvijas kausa 2.posma sacensībām, jaunieši veiksmīgi noslēdz garo ziemas sezonu biatlonā.

Ar Baltijas kausa 4.posma un Latvijas kausa 2.posma sacensībām Madonas Smecersila trasēs jauniešiem praktiski noslēgusies garā ziemas sacensību sezona biatlonā. Spraigās cīņās ar Igaunijas un Lietuvas biatlonistiem mūsējie bija konkurenspējīgi un izcīnīja daudzas godalgas.Lūk, laureāti:

1.v. 2km intervālu starts D gr. Ernests Skride

3.v. 3km sprints C gr. Stella Bleidele

1.v. supersprints C gr. Stella Bleidele

3.v. 3km sprints C gr. Rūdolfs Raudziņš

3.v. supersprints C gr. Rūdolfs Raudziņš

1.v. 5,1km sprints B gr. Elizabete Slotiņa

1.v. 6km sprints A gr. Estere Volfa

2.v. supersprints A gr. Estere Volfa

1.v. supersprints A gr. Elza Bleidele

Lielā konkurencē vietas pirmajā sešniekā izcīnīja arī Artūrs Zaķis, Amēlija Zaķe, Annija Krieviņa, Gustavs Bērziņš.Apsveicam!

Foto: A.Veckalniņš un CPSS