Ar Baltijas kausa 4.posma un Latvijas kausa 2.posma sacensībām, jaunieši veiksmīgi noslēdz garo ziemas sezonu biatlonā.

Ar Baltijas kausa 4.posma un Latvijas kausa 2.posma sacensībām Madonas Smecersila trasēs jauniešiem praktiski noslēgusies garā ziemas sacensību sezona biatlonā. Spraigās cīņās ar Igaunijas un Lietuvas biatlonistiem mūsējie bija konkurenspējīgi un izcīnīja daudzas godalgas.Lūk, laureāti:

1.v. 2km intervālu starts D gr. Ernests Skride

3.v. 3km sprints C gr. Stella Bleidele

1.v. supersprints C gr. Stella Bleidele

3.v. 3km sprints C gr. Rūdolfs Raudziņš

3.v. supersprints C gr. Rūdolfs Raudziņš

1.v. 5,1km sprints B gr. Elizabete Slotiņa

1.v. 6km sprints A gr. Estere Volfa

2.v. supersprints A gr. Estere Volfa

1.v. supersprints A gr. Elza Bleidele

Lielā konkurencē vietas pirmajā sešniekā izcīnīja arī Artūrs Zaķis, Amēlija Zaķe, Annija Krieviņa, Gustavs Bērziņš.Apsveicam!

Foto: A.Veckalniņš un CPSS

Citas aktualitātes

Vecāku nedēļa un lekcija audzēkņu vecākiem

Aicinām uz 𝗟𝗘𝗞𝗖𝗜𝗝𝗨 “Vecāka, bērna, trenera mijiedarbība treniņu un sacensību procesā” sporta kompleksā, Piebalgas ielā, 𝟐𝟗.𝐦𝐚𝐫𝐭𝐚̄ 𝟏𝟖:𝟑𝟎! 💡Lekciju vadīs sporta speciālists Guntis Jansons.Noderīga informācija par

Lasīt vairāk »

Aizvadīta pedagoģiskā sēde

Cēsu pilsētas Sporta skolas treneru un administrācijas kolektīvs 2023.gada 13.martā aizvadīja pedagoģisko sēdi. Treneru kolektīvs tika iepazīstināts ar jauno sporta skolas ārsti – Lilitu Mežkoni.

Lasīt vairāk »

top! kauss volejbolā

Cēsu novadā notiks top! kausa pirmā posma sacensības!Cēsu sporta kompleksā (Piebalgas iela 18) 8. martā plkst.10:00 notiks top! kausa pirmā posma sacensības Cēsu novadam. Aicinātas pieteikties visas Cēsu novada

Lasīt vairāk »