Baibas Rajeckas lekcija treneriem

27. oktobrī Cēsu pilsētas Sporta skolas treneri piedalījās fizioterapeites Baibas Rajeckas organizētā teorētiskā un praktiskā lekcijā.

Treneri tika iepazīstināti ar FMS testēšanu un rezultātiem, kādus var iegūt veicot šos testus, kā arī demonstrēti vingrinājumi, kurus veikt pēc FMS testēšanas, lai nostiprinātu attiecīgās muskuļu grupas.

Tika prezentēti un rādīti FMS testu vingrinājumi, kurus treneri varēja izmēģināt un uzdot sev interesējušos jautājumus.

Vērtīga informācija un pieredze, kāpēc būtu nepieciešami šādi testi – traumu riska mazināšanai un augstvērtīgāku sasniegumu iegūšanai!

Paldies Baibai par ieguldīto darbu un treneriem, kuri savus audzēkņus ir iepazīstinājuši ar FMS testēšanu un ikdienā strādā ar vingrinājumiem, lai uzlabotu savu ķermeni!