BĒRNU ATKLĀTĀS SLĒPOŠANAS SACENSĪBAS 2022 NOSLĒGUŠĀS!

NOSLĒGUŠĀS BĒRNU ATKLĀTĀS SLĒPOŠANAS SACENSĪBAS 2022

Cēsu pilsētas Sporta skola sadarbībā ar Cēsu Olimpisko centru, veikals EŽI, Rifs Baseins, Livonia un Cēsu Novada pašvaldību organizē “Bērnu atklātās slēpošanas sacensības”, kuras norisinājās 3 posmos:

– 3. februārī skikross (slēpojums šķēršļu joslā) ~ 500m. Sacensību rezultātus iespējams redzēt ŠEIT.

– 17. februārī apļu brauciens (1/2stunda), Rezultātus pēc 2 posma iespējams redzēt ŠEIT.

– 3. martā masu starts (500m-1,5km pa vienkāršu reljefu), Sacensību rezultātus pēc 3. posma iespējams redzēt ŠEIT.Kopvērtējumā pēc visiem 3 posmiem godalgotas vietas iegūst:

S7 grupā:

3. vieta- Niklāvs Kristaps Lapiņš

KOPVĒRTĒJUMS PĒC 3 POSMIEM

BILDES

Jāsaka liels paldies visiem dalībniekiem par izturību un centību visos trīs posmos, treneriem par milzīgo darbu, kas ieguldīts audzēkņos un vecākiem, kuri bija lielākie atbalstītāji visos 3 posmos. ! Milzīgs paldies arī jāsaka Mūsu atbalstītājiem, kuri bija sarūpējuši lieliskas balvas dalībniekiem.