Cēsu kausā volejbolā noskaidroti labākie!

Jauniešu volejbola turnīra “Cēsu Kauss 2022” trofejas izcīnītas!

Veiksmīgi noslēdzies tradicionālais volejbola turnīrs “Cēsu kauss 2022”, kurš norisinās jau 10. reizi!

24. septembrī tika aizvadītas sacensības Cēsu sporta zālēs – Cēsu sporta kompleksā, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas zālē un Cēsu 2. pamatskolas zālē.

Zēniem turnīrs norisinājās U13, U14 un U17  vecuma grupās, savukārt meitenēm – U13 un U19 vecuma grupās. Šogad turnīrā piedalījās plašs komandu skaits no visas Latvijas.

• U13 meiteņu grupā sacentās 12 komandas- Cēsu pilsētas Sporta skola, divas komandas no Tukuma, četras komandas no Daugavpils, Jūrmala, Limbaži un rīgas volejbola skola.

1. Vieta – Gulbene (labākā spēlētāja Ieva Ķikuste)
  2. Vieta – Limbaži (labākā spēlētāja Marta Groma)
  3. Vieta – Daugavpils – 1 (labākā spēlētāja Milana Saveika)

• U19 meiteņu grupā startēja komandas no Tukuma, Gulbenes, Kuldīgas, Cēsīm, Limbažiem un Rīgas. Spēles bija ļoti saspringtas un aizraujošas, laukumā bija vērojamas kārtīgas cīņas emocijas!

1. Vieta – Cēsu pilsētas sporta skola (labākā spēlētāja Loreta Kirilova)
  2. Vieta – Rīgas volejbola skola (labākā spēlētāja Annabella Maļina)
  3. Vieta – Limbaži (labākā spēlētāja Marta Beatrise Gintere)
  4. Vieta – Kuldīga (labākā spēlētāja Kristiāna Muižarāja)
  5. Vieta – Jūrmala (labākā spēlētāja Estere Kaķerāne)
  6. Vieta – Tukums (labākā spēlētāja Elīza Roze Vītola)
  7. Vieta – Gulbene (labākā spēlētāja Sonora Ziediņa)

Cēsu komanda gan apakšgrupā, gan izsleģšanās spēlēs izcīnija tikai uzvaras, kas ļāva triumfēt šā gada Cēsu kausā!

• Zēniem U13 grupā komandas bija sadalītas divās apakšgrupās – katrā pa 5 komandām. Trīs Jēkapbpils, divas Daugavpils, trīs Rīgas volejbola skolas, viena Cēsu pilsētas sporta skolas un viena Talsu NSS/ Dundega piedalījās šogas Cēsu kausā volejbolā U13 grupā.

1. Vieta – Jēkabpils – 1
  2. Vieta – Daugavpils – 1
  3. Vieta – Jēkabpils – 3
  4. Vieta  – Jēkapils – 3
  5. Vieta  – Rīgas volejbola skola – 2
  6. Vieta – Cēsu pilsētas Sporta skola
  7. Vieta – Rīgas volejbola skola
  8. Vieta – Daugavpils – 2
  9. Vieta – Talsi/Dundega
  10. Vieta – Rīgas volejbola skola – 3

• U14 zēnu grupā startēja 5 jauniešu komandas – Cēsu pilsētas sporta skola, Talsy NSS/ Dundega, divas Daugavpils komandas un Jēkabpils. Spēles bija spraigas un lielākā daļa izšķīrās tikai pašās beigās ar pēdējām izspēlēm. Cēsu pilsētas Sporta skola apakšgrupā ierindojās 3.vietā, kas nozīmēja, ka turnīrā bija jācīnās par bronzas medaļām!

1. Vieta – Jēkabpils
  2. Vieta Talsi NSS/Dundega
  3. Cēsu pilsētas Sporta skola
  4. Vieta – Daugavpils -2
  5. Vieta – Daugavpils
  • Zēniem U17 grupā startēja četras komandas- Cēsu pilsētas Sporta skola, Jēkabpils, Minusas VS un Kuldīga. Spēles bija ļoti skatāmas un aizraujošas ar skaistām izspēlēm un daudz emocijām. Mūsu Cēsu pilsētas sporta skolai zelts!
  1. Vieta – Cēsu pilsētas Sporta skola (labākais spēlētājs Edvards Krūmiņš)
  2. Vieta – Jēkabpils (labākais spēlētājs Renārs Silis)
  3. Vieta – Kuldīga (labākais spēlētājs Markuss Graudelis)
  4. Vieta – Minusas VS (labākais spēlētājs Artūrs Ikaunieks)

FOTO Ilze Sirmā no turnīra – skatīt www.cesusportaskola.lv

Paldies volejbola turnīra “Cēsu Kauss 2022” atbalstītājiem- Cēsu novada pašvaldībai, SIA LIVONIJA, Cēsu 2.pamatskolai, Cēsu Olimpiskajam centram.

Paldies visām komandām par piedalīšanos un atbalstu turnīra norisē, sevišķs paldies Cēsu treneriem – Janīnai Kalniņai, Ģirtam Mārtiņsonam, Jānim Freivaldam un Ingemāram Ivanovam par ieguldījumu turnīra norisē un augstiem sasniegumiem turnīrā, kā arī  Cēsu sporta skolas darbiniekiem par aizvadīto organizatorisko darbu turnīra veiksmīgai norisei.

Ar tikpat pozitīvām emocijām turpinām gatavoties jaunajai sezonai!

FOTO Ilze Sirmā