Cēsu 3.bērnu daudzcīņas sacensības vieglatlētikā

2023.gada 26.maijā plkst.13.00 Cēsu pilsētas stadionā, Valmieras ielā 6, norisināsies Cēsu novada bērnu vieglatlētikas sacensības.

Daudzcīņas sacensības notiks U10, U12 un U14 grupās gan zēniem, gan meitenēm.

Aicināti piedalīties Cēsu novada jaunieši.

Sacensības organizē un vada Cēsu pilsētas Sporta skola. Sacensību galvenais tiesnesis – Māris Bogdanovs.

Ar nolikumu var iepazīties šeit.

Cēsu pilētas Sporta skolas audzēkņi un Cēsu novada vispārizglītojošo skolu jauniešus 3 dienas iepriekš piesaka skolas skolotājs vai vecāki pie CPSS vieglatlētikas trenera Māra Bogdanova., sūtot e-pastu uz maris.bogdanovs@cesusportaskola.lv. Dalība sacensībās bez maksas.

Jautājumu gadījumā sazināties maris.bogdanovs@cesusportaskola.lv vai +371 29108519

Tiekamies!