Cēsu pilsētas Sporta skola sagaida Latvijas basketbola izlasi

11. septembrī Rīgā pie Brīvības pieminekļa tika sagaidīta Latvijas basketbola izlase no Pasaules kausa basketbolā.

Aptuveni 100 Cēsu pilsētas Sporta skolas audzēkņi un treneri devās, lai ar savām pozitīvajām emocijām, plakātiem un saucieniem sagaidītu basketbolistus.

Audzēkņiem bija iespēja saņemt autogrāfus, nofotografētiem, aprunāties ar Latvijas izlases basketbolistiem.

Liels prieks un gandarījums, ka divi Latvijas izlases basketbolisti ir cēsnieki un bijušie Cēsu pilsētas Sporta skolas audzēkņi un viņu vectēvs mūsu sporta skolas treneris!

Ļoti pozitīvs pasākums, ko jaunie Cēsu sportisti neaizmirsīs un atcerēsies vēl ilgi!

Mūsu zeme – LATVIJA!

Ēnu diena 2024

4.aprīlī Cēsu pilsētas Sporta skolā norisnājās #ēnudiena2024. Mūsu sporta skolu apmeklēja trīs ēnotāji no Siguldas, Alojas un Valmieras. Jaunieši piedalījās treniņu procesā volejbolā un basketbolā,