Cēsu pilsētas Sporta skola vairojot Cilpot prieku, rīko konkursu!

Olimpiskā mēneša CILPO!

Olimpiskā mēneša ietvaros Swedbank sadarbībā ar Latvijas Olimpisko komiteju ir izveidojusi mobilo ierīču spēli “Olimpiskā mēneša Cilpo”. Tā piemērota skolēniem un jauniešiem visā Latvijā, kā arī ikvienam citam staigāt gribētājam!

Veic distanci, atbildi uz jautājumiem, pabeidz spēli un iemūžini, kā Tu to dari un tiec pie pārsteiguma balvām!

🔺Google play vai Apple play nolādē aplikāciju Loquiz

🔺 Mājaslapā https://www.cilpo.lv/lv/speles/olimpiska-menesa-cilpo/ piesakies bezmaksas spēlei – spiežot “Pirkt spēli” , ievadi savu vārdu un uzvārdu, e-pastu un telefona numuru

🔺 Uz norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts jūsu lietotājvārds un parole, kas būs jāievada lietotnē Loquiz

🔺 Izveido skaidru komandas nosaukumu

🔺 Veic noteikto distanci, atbildi uz jautājumiem, izpildi visas cilpas!

🔺 Iegūto rezultātu nobildē ar ekrānuzņēmumu (screenshot) un iemūžini, kā tika veikta distance un atsūti to mums!

🔺Ekrānuzņēmumus un bildes sūtīt uz e-pastu kristaps.ronis@cesusportaskola.lv līdz 30.aprīlim

🔺Tiec pie pārsteiguma balvām no Cēsu pilsētas Sporta skolas!

🔺 Konkurss aktīvs līdz 30.04.2022.

Interaktīvajā spēlē mobilajās ierīcēs “Olimpiskā mēneša Cilpo” ir iespēja izzināt tādas tēmas kā ilgtspēja, sports, Olimpiskā kustība. Spēli papildina staigāšanas un atjautības elementi. Galvenais ir būt kustībā – ejot uz priekšu, spēle ģenerēs arvien jaunus jautājumus un uzdevumus. Izglītojošā piedzīvojumā var doties individuāli vai komandās. Skolēni varēs uzzināt, cik dabai draudzīgi dzīvojam, kā palīdzēt saudzēt mūsu vienīgo planētu – Zemi. Tāpat arī būs iespējams pārbaudīt, cik labi pārzina Olimpiskās kustības un sporta norises, kā arī iekš iepriekš minētajām tēmām varēs asināt prātu finanšu pratības un aktīva dzīvesveida jautājumos.

Aizvadīta Vecāku nedēļa

No 18.līdz 24.martam Cēsu pilsētas Sporta skolā tika aizvadīta VECĀKU nedēļa. Vecākiem bija iespēja piedalīties treniņu procesā kopā ar bērniem, vērot nodarbības un, protams, apmeklēt

Vecāku nedēļa un lekcija par sportistu uzturu

Aicinām uz 𝐥𝐞𝐤𝐜𝐢𝐣𝐮 “Sportistu uzturs, diena režīms” sporta kompleksā, Piebalgas ielā 18, 𝟏𝟗.𝐦𝐚𝐫𝐭𝐚̄ 𝐩𝐥𝐤𝐬𝐭.𝟏𝟖:𝟎𝟎! 💡Lekciju vadīs sporta speciālists Guntis Jansons.Noderīga informācija, tāpēc aicināti VISI Cēsu