Cēsu pilsētas Sporta skolas florbolistu sniegums 2021./2022. gada sezonā

Jūlija izskaņā Tautas namā “Jūras vārti”, Ventspilī, notika Latvijas Florbola savienības rīkotais sezonas labāko florbolistu, treneru un tiesnešu apbalvošanas pasākums.

3 balvas arī Cēsu pilsētas sporta skolai. Par labāko aizsardzi MU12 vecuma grupā tika atzīta Olīvija Jarohoviča, labākais aizsargs ZU12 vecuma grupā- Lauris Šterns un Latvijas Florbola savienības īpašo balvu saņēma trenere Maija Zēmele Bauere, kura tika atzīta par sezonas labāko jaunatnes meiteņu treneri.

MEITEŅU komandu starti un panākumi:

CPSS/Lekrings meiteņu komandas LČ startēja MU-10 ( 2 komandas), MU12 un MU-14 vecuma grupas komandām . Sezonas panākumi MU-10 1. komandai –zelta godalgas, MU-12 komandai un MU-14 komandai izcīnītas bronzas godalgas.

ZĒNU komandu starti un panākumi:

CPSS/Lekrings U12

Atskatu uz pērnās sezonas paveikto sākam ar U12 vecuma grupu. Regulārajā sezonā nospēlējot 8 spēle, CPPS/Lekrings puiši noslēdz 5 vietā, iekļūstot izslēgšanas spēlēs. Finālposmā, kas 29.maijā notika Ķekavā, CPSS/Lekrings komanda ceturtdaļfinālā pārspēja FBK Riga Rockets komandu un iekļuva pusfinālā, kur atzina Ķekavas Bulldogs pārākumu. Spēlē par trešo vietu, puiši piedzīvoju sāpīgu zaudējumu Talsu NSS/Krauzers (6:7) komandai un sezonu noslēdza 4. vietā.

CPSS/Lekrings U13

Sezonu U13 puiši aizvadīja 2.divīzjā, kur regulāro čempionātu, 12. komandu konkurencē, noslēdza 6. vietā, iekļūstot izslēgšanas spēlēs. Ceturtdaļfinālā, mūsu puiši, divu spēļu summā (7:3 un 6:4) atzina ANV Aizkraukle komandas pārākumu, līdz ar ko, sezona bija galā.

CPSS/Lekrings U14 BRONZAS komanda

Saspringta sezona bija U14 komandas florbolistiem, kuriem sezonas beigas bija ļoti aizņemtas, pārstāvot gan savu vecuma komandu, gan palīdzot U15 puišiem. U14 puiši sezonu aizvadīja 1.divīzijā. Regulāro sezonu, sešu komandu konkurencē, pabeidzot ceturtajā vietā, kas nodrošināja iespēju spēlēt pusfinālā. Tur CPSS/Lekrings florbolisti divu spēļu summā atzina Ķekavas Bulldogs pārākumu. Pirmajā spēlē, kas norisinājās Cēsīs, minimāls zaudējums 3:4, bet izbraukumā 5:8, Ķekavas komandas labā. Bronzas mačā spēkus mērojām ar FK Kurši komandu, kur ļoti līdzīgā spēlē, ar rezultātu 2:1, pie bronzas medaļām tika Cēsu sporta skolas jaunieši.

BRONZA komanda arī CPSS/Lekrings U15

Regulāro sezonu Cēsu sporta skolas florbolisti, desmit komandu konkurencē noslēdza sestajā vietā, kas deva tiesības piedalīties arī izslēgšanas spēlēs. Ceturtdaļfinālā mūsējiem bija jācīnās ar neērtu pretinieku (FBK SĀC), ko divu spēļu summā izdevās pārspēt (5:3 un 2:0), līdz ar ko, vieta pusfinālā. Pusfinālā pretī spēcīgā FS Masters/Ulbroka komanda, ar kuru spējām spēlēt līdzīgi. Pirmajā spēlē neizšķrts 4:4, bet atbildes spēlē, kas notika RĪgā, nepatīkams zaudējums – 2:3, līdz ar ko, sapnis par finālu vēl nepiepildīts. Spēlē par trešo vietu sīvā cīņā pieveikti vienaudži no Lielvārdes (6:5) un vēl viens bronzas medaļu komplekts CPSS/Lekrings.

CPSS/Lekrings U18

Latvijas 28.čempionātā florbolā bērniem un jauniešiem piedalījās arī CPSS/Lekrings U18 komanda. Regulāro sezonas U18 aizvadīja pēc sabraukuma principa. Cēsu sporta skolas florbolisti regulāro sezonu noslēdza septītajā vietā, izslēgšanas spēlēs neiekļūstot.

CPSS/Lekrings U9, U10, U11

Cēsu pilsētas sporta skolu veiksmīgi pārstāvēja arī mūsu jaunākie dalībnieki, kas spēles aizvada bez rezultāta. U9 vecuma grupā sporta skolas godu un jaunas pieredzi guva divas CPSS/Lekrings komandas, bet U10 un U11 pa vienai komandai.

Apsveicam un lepojamies!

Florbola nodaļas treneri saka LIELU paldies visiem florbola nodaļas audzēkņiem un viņu vecākiem par veiksmīgi aizvadīto sezonu.Bildes pieejamas ŠEIT!

Citas aktualitātes

Skip to content