Cēsu pilsētas Sporta skolas gada darbiniece – Dace Spalviņa!

✨Tradicionāli valsts svētku mēnesī pateicību un atzinību saņem Cēsu novada pašvaldības iestāžu labākie darbinieki.✨

🌟Šogad Cēsu pilsētas Sporta skolā šo atzinību saņem uzskaitvede – Dace Spalviņa💐

🌟Dace savus darba pienākumus veic ar augstu atbildības sajūtu, kompetenci un atsaucību. Dace ir zinoša gan sporta skolas jautājumos, gan ārpus tā. Kolēģi Daci raksturo šādi – ļoti izpalīdzīga un atsaucīga, ar labu humora izjūtu, vienmēr savus pienākumus veic ar precizitāti un atbildību. Cilvēks uz kuru var paļauties!

Noteikti varam tikai priecāties un teikt lielu paldies, ka mūsu kolektīvā ir šāds darbinieks!❤️

Citas aktualitātes

Vecāku nedēļa un lekcija audzēkņu vecākiem

Aicinām uz 𝗟𝗘𝗞𝗖𝗜𝗝𝗨 “Vecāka, bērna, trenera mijiedarbība treniņu un sacensību procesā” sporta kompleksā, Piebalgas ielā, 𝟐𝟗.𝐦𝐚𝐫𝐭𝐚̄ 𝟏𝟖:𝟑𝟎! 💡Lekciju vadīs sporta speciālists Guntis Jansons.Noderīga informācija par

Lasīt vairāk »

Aizvadīta pedagoģiskā sēde

Cēsu pilsētas Sporta skolas treneru un administrācijas kolektīvs 2023.gada 13.martā aizvadīja pedagoģisko sēdi. Treneru kolektīvs tika iepazīstināts ar jauno sporta skolas ārsti – Lilitu Mežkoni.

Lasīt vairāk »

top! kauss volejbolā

Cēsu novadā notiks top! kausa pirmā posma sacensības!Cēsu sporta kompleksā (Piebalgas iela 18) 8. martā plkst.10:00 notiks top! kausa pirmā posma sacensības Cēsu novadam. Aicinātas pieteikties visas Cēsu novada

Lasīt vairāk »