Cēsu pilsētas Sporta skolas gada darbiniece – Dace Spalviņa!

✨Tradicionāli valsts svētku mēnesī pateicību un atzinību saņem Cēsu novada pašvaldības iestāžu labākie darbinieki.✨

🌟Šogad Cēsu pilsētas Sporta skolā šo atzinību saņem uzskaitvede – Dace Spalviņa💐

🌟Dace savus darba pienākumus veic ar augstu atbildības sajūtu, kompetenci un atsaucību. Dace ir zinoša gan sporta skolas jautājumos, gan ārpus tā. Kolēģi Daci raksturo šādi – ļoti izpalīdzīga un atsaucīga, ar labu humora izjūtu, vienmēr savus pienākumus veic ar precizitāti un atbildību. Cilvēks uz kuru var paļauties!

Noteikti varam tikai priecāties un teikt lielu paldies, ka mūsu kolektīvā ir šāds darbinieks!❤️

Citas aktualitātes

Baltijas komandu U18 čempionāts telpās

24.februārī Lietuvas pilsētā Klaipēdā norisinājās Baltijas U18 komandu čempionāts telpās vieglatlētikā Latvijas komandu pārstāvēja arī Cēsu pilsētas Sporta skolas trenera Riharda Parandjuka audzēkņi. Izcīnītas medaļas:2.vieta Emīlam Sandleram-Bomim

Lasīt vairāk »
Skip to content