DIVAS CEĻAZĪMES UZ PASAULES ČEMPIONĀTU!

Lieliski šī gada vasaras sezonas pirmās sacensības aizvadījuši Cēsu Sporta skolas u18 un u20 grupu audzēkņi.

Jāsāk ar Vinetas Krūmiņas fantastisko performanci lodes grūšanas sektorā. Uzlabots personiskais rekords par 1 m un pēc ilgāka laika, kāds no Cēsīm spējis izpildīt kritērijus dalībai Pasaules čempionātā, kas norisināsies Kolumbijas galvaspilētā Kali, augusta sākumā.

Arī pārējie Cēsu atlēti rādīja spīdošu sniegumu, jo mājās tika atvestas 5 zelta, 3 sudraba medaļas:

Vineta Krūmiņa-zelts lodes grūšanā (jauns PR) un diska mešanā u20.

Artūrs Ozols-zelts diska mešanā u20 (jauns PR).

Niks Kļaviņš– zelts lodes grūšanā u20.

Renārs Smelters– zelts augstlēkšanā U18 ( jauns PR).

Luīze Barkāne– sudrabs diska mešanā (jauns PR) un lodes grūšanā.

Elizabete Cīrule– sudrabs 100m/b, šeit gan atkal jauns stāsts. Elizebete ir u16 grupas, bet startēja pie u18 grupas dalībniecēm. Šajās sacensībās organizatori atļāva startēt jaunākiem dalībniekiem skatoties Eiropas Jaunatnes Olimpiskā festivāla kontekstā, kur drīkstēs startēt 2006-2007.gadā dzimuši sportisti.

Sezona ir tikko sākusies, tāpēc novēlam sportistiem piepildīt savus mērķus un lai izdevusies sezona.Vairāk bildes pieejamas ŠEIT!

Citas aktualitātes

Skip to content