Ēnu diena 2023

5.aprīlī Cēsu pilsētas Sporta skolā norisnājās #ēnudiena2023. Mūsu sporta skolu kopā apmeklēja 21 skolnieks no Lizuma vidusskolas, Straupes pamatskolas, Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas un Rīgas Teikas visusskolas. 😎
Jaunieši piedalījās treniņu procesā futbolā, basketbolā, florbolā un volejbolā, kā arī iepazinās ar Cēsu Sporta kompleksu.
Noteikti vērtīga un interesanta pieredze gan mūsu ēnotājiem, gan treneriem! 🙌
Liels paldies treneriem – Ģirtam Mārtiņsonam, Reinim Rudzītim, Viktoram Brizgalovam, Maijai Bauerei – Zēmelei, Paulam Erenbotam, Jurģim Zumbergam un Edgaram Lācim, kuri atsaucās un popularizēja trenera profesiju, un parādija kā notiek sagatavošanās treniņu procesam. 🤩
Tiekamies citos Cēsu pilsētas Sporta skolas rīkotajos pasākumos un sacensībās! 👋

Citas aktualitātes

Skip to content