Ēnu diena 2023

5.aprīlī Cēsu pilsētas Sporta skolā norisnājās #ēnudiena2023. Mūsu sporta skolu kopā apmeklēja 21 skolnieks no Lizuma vidusskolas, Straupes pamatskolas, Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas un Rīgas Teikas visusskolas. 😎
Jaunieši piedalījās treniņu procesā futbolā, basketbolā, florbolā un volejbolā, kā arī iepazinās ar Cēsu Sporta kompleksu.
Noteikti vērtīga un interesanta pieredze gan mūsu ēnotājiem, gan treneriem! 🙌
Liels paldies treneriem – Ģirtam Mārtiņsonam, Reinim Rudzītim, Viktoram Brizgalovam, Maijai Bauerei – Zēmelei, Paulam Erenbotam, Jurģim Zumbergam un Edgaram Lācim, kuri atsaucās un popularizēja trenera profesiju, un parādija kā notiek sagatavošanās treniņu procesam. 🤩
Tiekamies citos Cēsu pilsētas Sporta skolas rīkotajos pasākumos un sacensībās! 👋

Citas aktualitātes

Baltijas komandu U18 čempionāts telpās

24.februārī Lietuvas pilsētā Klaipēdā norisinājās Baltijas U18 komandu čempionāts telpās vieglatlētikā Latvijas komandu pārstāvēja arī Cēsu pilsētas Sporta skolas trenera Riharda Parandjuka audzēkņi. Izcīnītas medaļas:2.vieta Emīlam Sandleram-Bomim

Lasīt vairāk »
Skip to content