ESTERE VOLFA DODAS UZ ZIEMAS OLIMPISKAJĀM SPĒLĒM PEKINĀ!

Šodien uz 24.ziemas Olimpiskajām Pekinā devās Latvijas komandas slēpotāji. Viņu vidū arī mūsu skolas audzēkne Estere Volfa! Esteres mamma, mūsu trenerīte Ieva Cēderštrēma Ziemas Olimpiskajās spēles pati piedalījusies 2 reizes- 1994.gadā Lillehammerē un 1998. gadā Nagano. Tagad kārta Esterei!

Komandas sastāvā pavisam 7 slēpotāji. Viņu vidū arī Cēsu sporta skolas bijušie audzēkņi Roberts Slotiņš un Baiba Bendika, kura pamatā startēs biatlonā, bet mēģinās spēkus arī 30km distancē slēpošanā sievietēm.

Tāpat spēļu organizatoru vidū būs mūsu Jānis Bērziņš jr., kurš tur darbosies kā IBU (Starptautiskā biatlona federācija) tehniskais speciālists. Lepojamies!

Novēlam veiksmi visiem Latvijas sportistiem!

Latvijas sportistu startus redzēt iespējams ŠEIT.

Citas aktualitātes

Vecāku nedēļa un lekcija audzēkņu vecākiem

Aicinām uz 𝗟𝗘𝗞𝗖𝗜𝗝𝗨 “Vecāka, bērna, trenera mijiedarbība treniņu un sacensību procesā” sporta kompleksā, Piebalgas ielā, 𝟐𝟗.𝐦𝐚𝐫𝐭𝐚̄ 𝟏𝟖:𝟑𝟎! 💡Lekciju vadīs sporta speciālists Guntis Jansons.Noderīga informācija par

Lasīt vairāk »

Aizvadīta pedagoģiskā sēde

Cēsu pilsētas Sporta skolas treneru un administrācijas kolektīvs 2023.gada 13.martā aizvadīja pedagoģisko sēdi. Treneru kolektīvs tika iepazīstināts ar jauno sporta skolas ārsti – Lilitu Mežkoni.

Lasīt vairāk »

top! kauss volejbolā

Cēsu novadā notiks top! kausa pirmā posma sacensības!Cēsu sporta kompleksā (Piebalgas iela 18) 8. martā plkst.10:00 notiks top! kausa pirmā posma sacensības Cēsu novadam. Aicinātas pieteikties visas Cēsu novada

Lasīt vairāk »