ESTERE VOLFA DODAS UZ ZIEMAS OLIMPISKAJĀM SPĒLĒM PEKINĀ!

Šodien uz 24.ziemas Olimpiskajām Pekinā devās Latvijas komandas slēpotāji. Viņu vidū arī mūsu skolas audzēkne Estere Volfa! Esteres mamma, mūsu trenerīte Ieva Cēderštrēma Ziemas Olimpiskajās spēles pati piedalījusies 2 reizes- 1994.gadā Lillehammerē un 1998. gadā Nagano. Tagad kārta Esterei!

Komandas sastāvā pavisam 7 slēpotāji. Viņu vidū arī Cēsu sporta skolas bijušie audzēkņi Roberts Slotiņš un Baiba Bendika, kura pamatā startēs biatlonā, bet mēģinās spēkus arī 30km distancē slēpošanā sievietēm.

Tāpat spēļu organizatoru vidū būs mūsu Jānis Bērziņš jr., kurš tur darbosies kā IBU (Starptautiskā biatlona federācija) tehniskais speciālists. Lepojamies!

Novēlam veiksmi visiem Latvijas sportistiem!

Latvijas sportistu startus redzēt iespējams ŠEIT.

Citas aktualitātes

Skip to content