Futbolisti atgriežas un izcīna 1. vietu Warrior Cup Valgā!

Nedēļas nogalē (26.03) futbolsiti atkal startēja turnīrā Warrior Cup Valgā. Šoreiz ar 2013. gadu un 2010. gadu komandu. Pirmais tika aizvadīts 2013. gadu turnīrs, kur kopā startēja 13 komandas.

Trenera Jurģa Zumberga atskats uz Turnīru:

“Startējām A grupā, kurā bija 5 komandas. B un C grupā attiecīgi katrā 4 komandas. Lai cīnītos par medaļām grupā, jāizcīna 1. vieta. Pirmo spēli sākām pret Santos Valge komandu no Igaunijas, kuru uzvarējām 4:0. Otrā spēle pret Otepaa komandu, šī spēle arī pārliecinoša un uzvara jau ar 7:0. Trešā spēle pret mājiniekiem Warrior, šī spēle arī nekādas grūtības nesagādā un uzvara ar 5:0. Pēdējā grupas spēlē jāizcīna uzvara, lai iekļūtu labāko trijniekā un cīnītos jau par 1. vietu. Un pēdējā spēle grupā arī grūtībās nesagādā un uzvara pār Helios Kollane komandu ar 6:0!”

“Grupu pabeidzam 1. vietā ar vārtu attiecību 22:0 un dodamies cīņā par 1. vietu. Pirmā spēle cīņā par 1. vietu pret B grupas uzvarētājiem Elva komandu no Igaunijas. Šī spēle jau manāmi grūtāka, bet spēles sākumā gūstam vārtus un atlikušo spēles daļu kontrolējam bumbu, vienīgi daudzās vārtu gūšanas iespējas nespējam realizēt un galā rezultāts 1:0. Pēdējā spēle pret FC Gauja komandu, kur pat pietiktu ar neizšķirtu, lai izcīnītu uzvaru turnīrā, bet mūsējiem prātā tikai uzvara. Šī spēle arī nedaudz sīvākā un nokļūt līdz labām vārtu gūšanas iespējām jau ir grūtāk, bet spēles vidū tad arī gūstam vārtus un atlikušo spēles daļu tāpat kontrolējam spēli, neļaujot pretiniekiem izveidot bīstamus momentus pie mūsu vārtiem, kā rezultātā laimīga uzvara 1:0 un 1. vieta turnīrā!”

“Pēc 2013. gadu veiksmīgā turnīra ar lielu motivāciju gatavojās 2010. gadi, kuri ar tādu pašu degsmi bija gatavi sākt turnīru. 2010. gadiem turnīrā startēja 10 komandas un 2 grupas pa 5 komandām. Mēs startējām A grupā un pirmā spēle pret Peipsi United komandu. Spēle izvērtās ļoti sīva un mūsējiem vairākas nerealizētas epizodes, pabeidzot pirmo spēli beidzam ar 0:0. Pēc sarežģītā sākuma otrā spēle pret Warrior komandu un šī spēle jau ļoti pārliecinoša un realizējam savus momentus jau labāk, beigās izcīnot uzvaru ar 5:0. Trešā spēle pret Smilteni. Šī spēle sākās ar vairākiem momentiem un grūtībām realizēt tos, bet spēlei ritot, beidzot realizējām savus momentus un beigās 2:0 uzvara. Pēdējā spēlē nepieciešama bija uzvara, lai grupā būtu pirmie un pusfinālā spēlētu pret potenciāli vājākiem pretiniekiem. Pēdējā grupas spēlē pretī Otepaa komanda un šī spēle lielas grūtības nesagādāja, beigās izcīnot uzvaru ar 4:0.”

“Grupā izcīnām pirmo vietu un spēle pret B grupas otro vietu, kuru izcīnīja JK Merkuur komanda. Abām komandām nerealizējot savus momentus spēle beidzās ar 0:0 un, lai noskaidrotu uzvarētāju, nācās sist soda sitienus. Katrai komandai 3 sitieni. Mūsu spēlētāji savus 3 sitienus pārliecinoši iesit un viss atkarīgs no pēdējā pretinieku sitiena- vai sitienu sērija turpināsies, vai tiksim finālā spēlēt par 1. vietu. Viss veiksmīgi beidzās un pēdējo sitienu skaistā lēcienā mūsu vārtsargs atsargā un iekļūstam finālā. Fināla spēlei esam gatavi ar super emocijām un finālā pretī mūsu grupas otrā vieta Peipsi United komanda pret kuriem grupā 0:0. Finālā esam gatavāki un izrādām savu spēku un beigās pārliecinoši uzvara ar 2:0 un 1. vieta turnīrā izcīnīta!”Vairāk sacensību bildes pieejamas ŠEIT!

Citas aktualitātes

Skip to content