FUTBOLISTI IEGŪST 4. VIETU WARRIOR CUP VALGĀ!

Cēsu pilsētas Sporta skolas 2010./2011. gadā dzimušie futbolisti aizvadīja pavisam aizraujošu turnīru “Warrior CUP” Valgā!

Trenera Jurģa Zumberga atskats uz turnīru:

“Grupā spēles sākām pret Parnu 2. komandu, spēles gaitu kontrolējām pārliecinoši, bet daudzās vārtu gūšanas iespējas nerealizējām un spēlēs vidū gūtie vārti izrādījās vienīgie, beigās 1:0 uzvara.

Nākamā spēle jau pret mājniekiem Valgas Warrior komandu, kur arī ļoti pārliecinošs pārsvars mūsējiem un 2:0 uzvara. Trešā spēle pret mums vienmēr principiālajiem pretiniekiem FC Gauja, šī spēle jau daudz sīvāka, diemžēl lai arī kontrolējām spēli un radījām daudz momentus tomēr pāris neveiksmīgas epizodes un ielaisti vārti. Beigās rezultāts 0:1, kas nozīmēja, ka pēdējās 2 grupas spēlēs jāuzvar, lai iekļūtu pusfinālā.

4. spēle aizvadījām pret Iguanijas komandu Elva un šo spēli iesākām ļoti veiksmīgi un guvām ātri 2 vārtus. Visu spēli neatļāvām pretiniekiem pat tikt līdz mūsu vārtiem un beigu rezultāts graujošs- 5:0. Pēdējā grupas spēle pret Helios, kurā tad nepieciešama bija uzvara, lai mēs iekļūtu pusfinālā. Arī šajā spēlē mums ļoti liels pārsvars ar bumbu un beigās pārliecinoša uzvara ar 2:0.

Beigās grupā 2. vieta un spēle pret B grupas 1. vietu, kura savā grupā uzvarējusi visas spēles un nav ielaidusi nevienus vārtus. Diemžēl pusfinālā pret FC Barca komandu zaudējums ar 0:1. Šī spēle bija līdzīga, bet nespējām realizēt savus momentus, pretinieks noķēra mūsu rupjo kļūdu aizsardzībā un raidīja bumbu vārtos.

Spēlēt par 3. vietu atkal nācās pret pret FC Gauja un spēle jāaizvada uzreiz pēc rūgtā pusfināla zaudējuma. Spēli iesākām ļoti labi un veidojām daudz momentus, kas arī realizējās vārtu guvumā. Pēc vārtu guvuma nedaudz atslābām un sākām atkal spēlēt pārāk pavirši aizsardzībā. 5 minūtes pirms beigām savā vārtu priekšā pēc atsargāta sitiena pirmais pie bumbas tika FC Gauja spēlētājs un raidīja bumbu vārtos. Pēc vārtu zaudējuma tad steidzāmies gūt otros vārtus un vairāki labi momenti, kurus diemžēl nerealizējām. Pēdējā spēles sekundē mums soda sitiens tuvu pretinieku vārtiem, kas, par nelaimi mums, trāpa pa vārtu pārliktni un atlēkušo bumbu nespējam raidīt vārtos, pēc kā uzreiz fināla svilpe un priekšā soda sitienu sērija.

Katrai komandai bija jāizdara 3 sitieni un mūsējie sāka pirmie. Pirmo sitienu diemžēl mūsu spēlētājs uzsit neprecīzi un bumba atkal trāpa pa pārliktni, pretinieku komandas spēlētājs savu sitienu izmanto. Nākamos divus soda sitienus mūsu spēlētāji izmanto un beigās pēdējā sitienā viss atkarīgs no mūsu vārtsarga vai soda sitienu sērija turpināsies vai būs rūgtā 4. vieta. Lai gan vārtsargs uzmin sitiena pusi, tomēr bumba iespurdz vārtos un galu galā 12. komandu konkurencē izcīnam diezgan nepelnīto 4. vietu.

Spēlējām labi un uzskatāmi rādijām labāko spēli starp visām komandām, bet šoreiz veiksme nebija mūsu pusē.”

Lepojamies!

SACENSĪBU BILDES

Citas aktualitātes

Skip to content