Gada darbinieks un bruņinieks Vladimirs Kiseļovs

17. novembrī koncertzālē “Cēsīs” norisinājās pasākums, kurā tika godināti Cēsu novada pašvaldības 2023.gada darbinieki.

Galveno nomināciju “Bruņinieks” saņēma Vladimirs Kiseļovs, sniedzot izcilu, priekšzīmīgu un panākumiem bagātu darbu Cēsu pilsētas Sporta skolā, kā arī ieguldījumu un sasniegumiem, veicinot Cēsu novada atpazīstamību. Mūsu sporta skolas treneris ir izaudzinājis ne tikai spilgtus basketbolistus, bet arī krietnus cilvēkus. Katrs no mums var ņemt piemēru ar kādu aizrautību un mīlestību jādara savs darbs, un censties to visu sasniegt ar pozitīvām emocijām un smaidu.

Gada darbinieku sveikt bija ieradies Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs, domes priekšsēdētāja vietniece Inese Suija-Markova, domes priekšsēdētāja vietnieks Atis Egliņš-Eglītis, izpilddirektore Līga Bukovska un izpilddirektores vietniece Baiba Eglīte.

Lepojamies!

Citas aktualitātes

Laureāts 2023

Godinot un svinot mūsu sasniegumus, aicinām uz Cēsu pilsētas Sporta skolas LAUREĀTU 2023! Ceturtdien, 14. decembrī, plkst.18.00 Cēsu Sporta kompleksā tiks apbalvoti Cēsu pilsētas Sporta

Lasīt vairāk »
Skip to content