Godināti Pasaules čempionāta biatlonā dalībnieki

No 7. līdz 18. februārim Čehijā norisinājās Pasaules čempionāts biatlonā. ⛷ ❄️

Godinot sasniegumus un priecājoties par cēsnieku un Latvijas vārdu izskanēšanu pasaulē, 22.februārī Cēsu pašvaldībā, domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs svinīgi sveica Pasaules čempionāta dalībniekus un bijušās Cēsu pilsētas Sporta skolas audzēknes Baibu Bendiku un Anniju Keitu Sabuli.

Godināti un atzinīgi vārdi tika veltīti arī Pasaules čempionāta dalībniekiem, apkalpojošajam personālam – Edgaram Piksonam, Jāņiem Bērziņiem

Latvijas delegāciju sveica arī sporta skolas direktore Rudīte Vanadziņa, biatlona trenere Dace Kipēna ar audzēkņiem, jaunajiem biatlonistiem Sandiju Līvu Dūmiņu un Artūru Zaķi un Baibas Bendikas pirmais treneris Juris Stīpnieks!

No sirds lepojamies un novēlām augstus panākumus arī turpmāk! 🇱🇻

Citas aktualitātes

Ēnu diena 2024

4.aprīlī Cēsu pilsētas Sporta skolā norisnājās #ēnudiena2024. Mūsu sporta skolu apmeklēja trīs ēnotāji no Siguldas, Alojas un Valmieras. Jaunieši piedalījās treniņu procesā volejbolā un basketbolā,

Lasīt vairāk »
Skip to content