Jauns “Anschutz” biatlona ierocis Elzai Bleidelei

Pateicoties Cēsu novada pašvaldības finansējumam spējām iegādāties pasaules līmeņa biatlona ieroci “Anschutz”. Iespēja ar šo šauteni trenēties un piedalīties sacensībās būs Anželas Brices audzēknei Elzai Bleidelei, Latvijas Biatlona federācijas junioru izlases dalībniecei. Elza šogad ir nostartējusi vairākās starptautiskās sacensībās un šobrīd gatavojās Eiropas Jaunatnes ziemas olimpiskajam festivālam, kas notiks janvārī. Šis jaunais biatlona ierocis noteikti palīdzēs mūsu jaunajai sportistei sasniegt vēl augstākus rezultātus! 🎯💪

Elza Bleidele un Estere Volfa svētdien atgriezās no sacensībās Austrijā un saņēma Cēsu pilsētas Sporta skolas laureāta atzinības par sasniegumiem 2022.gadā. ✨

Novēlam meitenēm veiksmīgu atlikušo ziemas biatlona un slēpošanas sezonu! 🏆

Citas aktualitātes

Skip to content