Latvija Biatlona federācijas individuālais rangs

Latvijas Biatlona federācija aprēķinājusi aizvadītā sacensību gada sportistu individuālo rangu. Tajā iekļautas LBF rīkotās sacensības no 2023.gada 1.jūlija līdz 2024.gada martam. No visām 13 federācijas organizētajām sacensībām vērtēti 9 labākie starti katram sportistam. Aprēķināšanai tiek izmantota speciāla punktu tabula, izlases sportistiem tiek ieskaitīti starti IBU sacensībās, ja tie sakrīt ar Latvijas čempionātiem vai Latvijas kausiem.

Mūsu sporta skolas biatlonistiem kārtējās godalgas šajā rangu tabulā:

🏆1.v. M13 grupā Gustavs Bērziņš

🏆2.v. M13 grupā Artūrs Zaķis

🏆1.v. W13 grupā Adele Šlēziņa

🏆2.v. M17 grupā Rūdolfs Raudziņš

🏆1.v. W17 grupā Laura Alziņa

🏆3.v. W 17 grupā Stella Bleidele

🏆1.v. W19 grupā Estere Volfa

🏆2.v. W19 grupā Elza Bleidele

Vietas pirmajā sešniekā arī Klāvam Gavaram, Sendijai Līvai Dūmiņai, Ernestam Skridem, Armandam Gulbim, Amēlijai Zaķei, Elizabetei Slotiņai.👍

Apsveicam visus laureātus!👏👏👏

Citas aktualitātes

Skip to content