Latvijas U-18 puišu un šonedēļ cīnās par iekļūšanu Eiropas čempionāta finālturnīrā!

🇱🇻 Šajā nedēļas nogalē (23-24.04) Latvijas U-18 volejbola puišu izlase cīnās par iekļūšanu Eiropas čempionāta finālturnīrā!

Latvijas izlases sastāvā arī 3 Cēsu PSS/ Murjāņu Sporta Ģimnāzijas audzēkņi – Gustavs Auziņš, Kārlis Jaundžeikars, Matīs Šalkovskis un treneris Ģirts Mārtiņsons!

23.04 🇱🇻 Latvijas izlase piekāpās 🇬🇷 Grieķijas izlasei (2:3). Latvijas izlases libero Karlis Jaundzeikars tika atzīts par aizvadītās spēles labāko spēlētāju!

📅 Savukārt, šodien (24.04), pēdējā turnīra spēle plkst. 18:00, kur Latvijas komandai pretī stāsies 🇪🇪 Igaunijas izlase.

📍Spēle norisināsies Siguldas sporta centrā.

Vairāk par sacensību norisi varat lasīt Latvijas volejbola federācijas mājaslapā Latvijas volejbola federācijas mājaslapā.