Madonas Smecersila trasē aizvadīts veiksmīgi Latvijas čempionāts distanču slēpošanā!

15.-16.janvārī Madonas Smecersila trasēs pēc vairāk kā gada pārtraukuma, varēja notikt Latvijas čempionāts distanču slēpošanā.

Visi bija noilgojušies pēc startiem, tāpēc abas dienas sacensības ievilkās līdz pat tumsiņai. Tik daudz bija dalībnieku visās vecuma grupās. No rīta jau 10.00 sākās FIS grupas- vecākās grupas jaunieši, juniori, pieaugušie, bet pusdienlaikā startēja jaunāko grupu audzēkņi.

Sacensību programmā sprinta sacensības klasiskajā solī un skikross brīvajā solī.

FIS grupas 2.dienā sacentās slidsolī 5km sievietēm un 10km vīriešiem.

Daudziem mūsu mazajiem slēpotājiem tas bija viņu pirmais Latvijas čempionāts un kādam arī pirmā sacensību pieredze!

MŪSU LAUREĀTI:

1.v. V10 gr. skikrosā Gustavs Spolītis

2.v. V10 gr. sprintā Gustavs Spolītis

3.v. S10 gr. skikrosā Elza Krastiņa

3.v. V10 gr. skikrosā Otto Gaiss

3.v. V12 gr. skikrosā Artūrs Zaķis

1.v. V14 gr. sprintā Rūdolfs Raudziņš

2.v. V14 gr. skikrosā Rūdolfs Raudziņš

2.v. S14 gr. skikrosā Amēlija Zaķe

2.v. V18 gr. sprintā Rūdis Rūdolfs Bišers

1.v. S18 gr. 5km F Estere Volfa

2.v. S 18 gr. sprintā Elza Bleidele

2.v. S 18 gr. 5km F Elza Bleidele

1.v. S20 gr. sprintā Ieva Vaļska

3.v. S20 gr. sprintā Matilde Sproģe

Tā kā šīs sacensības bija FIS statusā, tad mūsu meitenes Estere un Elza izcīnīja godalgas kopvērtējumā pieaugušo konkurencē. Elzai Bleidelei 3.v. sprintā, Esterei Volfai 2.v. 5km brīvajā stilā.

Mūsu dalībnieki izcīnīja arī vietas olimpiskajā sešniekā- Henriks Šķēle, Ernests Skride, Annija Krieviņa, Adele Šlēziņa, Nellija Puriņa, Ričards Lošins, Marta Klēra Priede, Alīna Šmite.

Paldies visiem, kuri cīnījās un godam pārstāvēja Mūsu Sporta skolu!

Foto: A.Veckalniņš un mūsu treneri.