Mežezera balva “Ašās slēpes”” 2.posms

Bērnu atklātās slēpošanas sacensības Mežezera balva “Ašās slēpes” 2.posms, skikross (slēpojums šķēršļu joslā~ 500m) norisināsies 16.februārī slēpošanas un biatlona centrā “Cēsis”. Sacensību sākums 18.15. Dalībnieku numuru saņemšana no 17.30.

Piesakies! Pieteikuma anketa atvērta līdz 15.februāra 18.00. Pieteikšanās uz katru posmu individuāla!

Pieteikuma anketa atrodama šeit

Sacensību programma atrodama šeit

Ar sacensību nolikumu var iepazīties šeit

Sacensību trases shēma atrodama šeit

Sacensību starta protokols atrodams šeit

Sacensību rezultāti atrodami šeit

Jautājumu gadījumu sazināties ar sacensību organizatoru kristaps.ronis@cesusportaskola.lv vai 28301588

Citas aktualitātes

Baltijas komandu U18 čempionāts telpās

24.februārī Lietuvas pilsētā Klaipēdā norisinājās Baltijas U18 komandu čempionāts telpās vieglatlētikā Latvijas komandu pārstāvēja arī Cēsu pilsētas Sporta skolas trenera Riharda Parandjuka audzēkņi. Izcīnītas medaļas:2.vieta Emīlam Sandleram-Bomim

Lasīt vairāk »
Skip to content