Mežezera balva “Ašās slēpes”” 2.posms

Bērnu atklātās slēpošanas sacensības Mežezera balva “Ašās slēpes” 2.posms, skikross (slēpojums šķēršļu joslā~ 500m) norisināsies 16.februārī slēpošanas un biatlona centrā “Cēsis”. Sacensību sākums 18.15. Dalībnieku numuru saņemšana no 17.30.

Piesakies! Pieteikuma anketa atvērta līdz 15.februāra 18.00. Pieteikšanās uz katru posmu individuāla!

Pieteikuma anketa atrodama šeit

Sacensību programma atrodama šeit

Ar sacensību nolikumu var iepazīties šeit

Sacensību trases shēma atrodama šeit

Sacensību starta protokols atrodams šeit

Sacensību rezultāti atrodami šeit

Jautājumu gadījumu sazināties ar sacensību organizatoru kristaps.ronis@cesusportaskola.lv vai 28301588

Citas aktualitātes

Vecāku nedēļa un lekcija audzēkņu vecākiem

Aicinām uz 𝗟𝗘𝗞𝗖𝗜𝗝𝗨 “Vecāka, bērna, trenera mijiedarbība treniņu un sacensību procesā” sporta kompleksā, Piebalgas ielā, 𝟐𝟗.𝐦𝐚𝐫𝐭𝐚̄ 𝟏𝟖:𝟑𝟎! 💡Lekciju vadīs sporta speciālists Guntis Jansons.Noderīga informācija par

Lasīt vairāk »

Aizvadīta pedagoģiskā sēde

Cēsu pilsētas Sporta skolas treneru un administrācijas kolektīvs 2023.gada 13.martā aizvadīja pedagoģisko sēdi. Treneru kolektīvs tika iepazīstināts ar jauno sporta skolas ārsti – Lilitu Mežkoni.

Lasīt vairāk »

top! kauss volejbolā

Cēsu novadā notiks top! kausa pirmā posma sacensības!Cēsu sporta kompleksā (Piebalgas iela 18) 8. martā plkst.10:00 notiks top! kausa pirmā posma sacensības Cēsu novadam. Aicinātas pieteikties visas Cēsu novada

Lasīt vairāk »