Mežezera balva “Ašās slēpes” 3.posms

Bērnu atklātās slēpošanas sacensības Mežezera balva “Ašās slēpes” 3. un noslēdzošais posms, masu starts norisināsies 23.februārī slēpošanas un biatlona centrā “Cēsis”. Sacensību sākums 18.15. Dalībnieku numuru un čipu saņemšana no 17.30.

Piesakies! Pieteikuma anketa atvērta līdz 22.februāra 18.00. Pēc sacensībām notiks dalībnieku kopvērtējuma apbalvošana katrā vecuma grupā. Katram sacensību dalībniekam tiks pasniegta piemiņas medaļa un saldumu balviņa. Dalībniekiem, kuri startējuši vismaz divos posmos būs iespēja piedalīties baseina “Rifs” dāvanu kartes izlozē. Pasākumā laikā tiks uzņemti foto un video materiāli, kas tiks publiskoti Cēsu pilsētas Sporta skolas scoiālajos tīklos un mājslapā.

Pieteikuma anketa atrodama šeit

Sacensību programma atrodama šeit

Ar sacensību nolikumu var iepazīties šeit

Trases grafika V7,S7 un V8, S8 grupā atrodama šeit

Trases grafika V9 un S9 grupā atrodama šeit

Trases grafika V10 un S10 grupā atrodama šeit

Starta protokols šeit

Jautājumu gadījumu sazināties ar sacensību organizatoru kristaps.ronis@cesusportaskola.lv vai 28301588

Citas aktualitātes

Skip to content