Mūsu U-14 puiši izcīna 3.vietu Rakverē!

Mūsu Cēsu pilsētas Sporta skolas U14 zēnu komanda no 2. līdz 4.septembrim piedalījās New Generetion’s Mini Cup Rakvere 🇪🇪:

ļoti vērtīga pieredze un saspringtas spēles, kas ļāva izcīnīt 3.vietu 🥉🥳

Vēlamies pateikt lielu paldies vecākiem, bez viņiem šis nebūtu iespējams, paldies puišiem par cīņassparu un atdevi laukumā 🏀 Protams, neiztikt arī bez atjaunošanās procesa, kur šoreiz puiši izmantoja gan pirti, gan baseinu.

Tiekamies jau pavisam drīz 🏀 laukumā LJBL sacensībās! 🫶🏽

Citas aktualitātes

Baltijas komandu U18 čempionāts telpās

24.februārī Lietuvas pilsētā Klaipēdā norisinājās Baltijas U18 komandu čempionāts telpās vieglatlētikā Latvijas komandu pārstāvēja arī Cēsu pilsētas Sporta skolas trenera Riharda Parandjuka audzēkņi. Izcīnītas medaļas:2.vieta Emīlam Sandleram-Bomim

Lasīt vairāk »
Skip to content