Noskaidrotas labākās komandas Cēsu kausā 2024

Cēsu kauss basketbolā 2024 noslēdzies!🏀

Fantastiskām emocijām un spraigām spēlēm noskaidrotas šī gada labākas komandas divās puišu grupās un vienā meiteņu! 🤩

2011. gada zēni:

🥇1.vieta Vilnius KM

Treneris Rokas Rolis

🌟Labākais spēlētājs – DEIVIDAS PYLINSKIS

🥈2.vieta Pārdaugava

Treneris Artūrs Dreimanis

🌟Labākais spēlētājs – HARALDS JAŠEVS

🥉3.vieta Cēsu pilsētas Sporta skola

Treneris Mārtiņš Milbergs

🌟Labākais spēlētājs – TOMS JOKSTS

4.vieta Siguldas Sporta skola

Treneris Mareks Veics

🌟Labākais spēlētājs – KRISTAPS CAUCIS

5.vieta Iecava

Treneris Voldemārs Pārums

🌟Labākais spēlētājs – DĀVIS ŠĶENSBERGS

6.vieta Smiltene

Treneri Aleksis Brālītis, Andris Jaunzems

🌟Labākais spēlētājs – SANDIJS METUZĀLS

7.vieta Jugla

Treneris Dainis Ļeļevs

🌟Labākais spēlētājs – DĀVIDS DRAVA

8.vieta Cēsis 2010

Treneri Mārtiņš Milbergs, Reinis Rudzītis

🌟Labākais spēlētājs – MIKUS KALNIŅŠ

2012. gada zēni:

🥇1.vieta Siguldas Sporta skola

Treneris Kārlis Večens

🌟Labākais spēlētājs – TEODORS BARANOVSKIS

🥈2.vieta Bertānu VBS

Treneris Elvijs Švēde

🌟Labākais spēlētājs – TOMASS FROLOVS

🥉3.vieta Bertānu VBS-2

Treneris Elvijs Švēde

🌟Labākais spēlētājs – KRIŠJĀNIS KRASOVSKIS

4.vieta Cēsu pilsētas Sporta skola

Treneris Edvīns Dzudzilo

🌟Labākais spēlētājs – MĀRIS EGLĪTIS

5.vieta Jugla

Treneris Dainis Ļeļevs

🌟Labākais spēlētājs – ALEKSS VAVIZONIS

6.vieta Smiltene

Treneri Aleksis Brālītis, Andris Jaunzems

🌟Labākais spēlētājs – ALEKSANDRS MEĻŅIKS

7.vieta EAST-BALL

Treneris Jānis Laksa

🌟Labākais spēlētājs – PĒTERIS BARTKĒVIČS

8.vieta Tallin

Treneri Vadim Gurjanov, Jevgeni Gurjanov

🌟Labākais spēlētājs – NIKITA TARNOVSKI

2012. gada meitenes:

🥇1.vieta Liepāja

Treneris Niks Lagzdiņš

🌟Labākā spēlētāja – PAULA LUKAŠEVICA

🥈2.vieta Tukums

Trenere Inese Degterjonoka

🌟Labākā spēlētāja – EMĪLIJA ANDINSKA

🥉3.vieta Cēsu pilsētas Sporta skola

Trenere Inese Urtiņa

🌟Labākā spēlētāja – NIKOLA NIKOLAJEVA

4.vieta Paņevežis

Trenere Rima Liepa

🌟Labākā spēlētāja – AUSTIJA JAKUŠTEVIČISTE

5.vieta Garkalne

Treneres Diāna Mihale, Katrīna Bula

🌟Labākā spēlētāja – TĪNA TREILONE

6.vieta Bertānu VBS

Trenere Dace Cinīte

🌟Labākā spēlētāja -PAULA LARINOVA

7.vieta Smiltene

Treneris Andris Jaunzems

🌟Labākā spēlētāja – SANITA JANSONE

8.vieta Jugla

Treneri Diāna Kuzina

🌟Labākā spēlētāja – MARTA RUDZĪTE

Tabulas un spēļu rezultāti:

2011. gada zēni šeit

2012.gada zēni šeit

2012. gada meitenes šeit

Foto no turnīra otrās dienas šeit

Foto no turnīra trešās dienas šeit

Paldies komandām par dalību, vecākiem par atbalstu! 🫶

Paldies visiem, kas palīdzēja, lai turnīrs varētu izdoties! ❤️

Paldies Cēsu novada pašvaldību par iespēju dot iespēju jauniešiem piedalīties Cēsu kausā! 😎

Paldies mūsu draugiem Livonia Cēsis par garšīgajiem dzērieniem dalībniekiem! 🍾

📸Foto – Aleksis Kļaviņš

Tiekamies nākamgad! 👋

Citas aktualitātes

Baltijas komandu U18 čempionāts telpās

24.februārī Lietuvas pilsētā Klaipēdā norisinājās Baltijas U18 komandu čempionāts telpās vieglatlētikā Latvijas komandu pārstāvēja arī Cēsu pilsētas Sporta skolas trenera Riharda Parandjuka audzēkņi. Izcīnītas medaļas:2.vieta Emīlam Sandleram-Bomim

Lasīt vairāk »
Skip to content