Noskaidroti Cēsu novada laureāti 2021. Starp tiem arī Sporta skolas audzēkņi un treneri!

Cēsu novads ik gadu atskatās uz iepriekšējā gada spilgtākajiem notikumiem sportā apbalvošanas ceremonijā- “Cēsu novada sporta laureāts 2021”. Kopumā dažādiem apbalvojumiem tika pieteikti 65 pretendenti, no kuriem žūrija izvēlējās un apbalvoja labākos:

Balvu par mūža ieguldījumu sportā saņēma Cēsu pilsētas Sporta skolas bijušais vieglatlētikas treneris Elmārs Ozols. Elmārs ir Cēsu vieglatlētikas leģenda, kurš Cēsu pilsētas sporta skolā par vieglatlētikas treneri strādājis vairāk kā 50 gadus, izaudzinājis neskaitāmus Latvijas čempionus un izlases dalībniekus dažādās vecuma grupās.

Esteri Volfu Cēsu novada iedzīvotāji, gan žūrija atzinusi kā Cēsu novada sporta laureātu nominācijā- Cerībā sportā. Aizvadītājā gadā iekļauta junioru, gan pieaugušo Latvijas izlases sastāvos. Izcīnīta 1.vieta LČ vasaras biatlonā 4,5 km sprinta distancē (kross) A grupā. 2. vietas izcīnītas LČ vasaras biatlona 12,5km, 6km, un 9,7km distancēs. Kā arī izcīnītas vairākas godalgotas vietas dažādās distancēs rollerslēpošanā. Estere no 26. janvāra līdz 18. februārim distanču slēpošanas izlases sastāvā pārstāvēja Latviju XXIV ziemas olimpiskās spēles Pekinā, kurās startēja trīs disciplinās – 10km klasikas slēpojumā, sprinta kvalifikācijā un komandu sprintā. Estere ir jaunākā dalībniece, kura piedalījusies Olimpiskajās spēlēs, Latvijas olimpiskajā komandā.

Māris Urtāns arī atzīts, kā gada treneris gan žūrijas, gan Cēsu novada iedzīvotāju vērtējumā. Māri raksturo treneri, kurš strādā ar milzīgu atdevi un spēj aizvest audzēkņus uz augstiem rezultātiem. Māris ir ar mīlsetību un 100% savā sportā, tāpēc panākumi pašam un viņa audzēkņiem Latvijas un Baltijas sacensībās neizpaliek. Māris ne tikai trenē audzēkņus, bet gan arī pats startē sacensībās un šogad kļuvis 38. reizi par Latvijas čempionu lodes grūšanā!

Austris Āboliņš tika nominēts kā gada treneris. Austris sagatavojis vairākus izcilus sportistus, Kā Robertu Glazeru, kurš šogad iekļauts jaunizveidotajā Latvijas skrējēju izlasē dalībai pasaules čempionātā skriešanā Rīgā. Izlasē “Latvija pasaulē” iekļauti 10 daudzsološi un neatlaidīgi skrējēji, kas jau paguvuši savu varēšanu apliecināt Latvijā un ārvalstīs, popularizējot skriešanas kultūru un ar panākumiem startējot sacensībās. Izlases dalībniekus atbalstīs finansiāli ar stipendijām startam 2022. un 2023. gada “Rimi” Rīgas maratonos un pasaules čempionātā 2023. gadā. Aizvadītājā gadā Roberts arī ir iekļauts kā Latvijas U-18 izlases dalībnieks Baltijas čempionātā, kurā izcīnītas tika 1. vietas komandu čempionātā krosā un 1500m distancē. Tāpat arī netika pārspēts Latvijas čempionātā U-18 grupā krosa, 1500m un 800m distancēs.

Mūsu orientēšanās treneris Kaspars Radziņš tika nominēts, kā paraugs sportā. Pateicoties Kaspara azartiskajam darbam, aug spēcīga jaunā paaudze. Mēs zinām, ka Kaspars ir paraugs sportā saviem audzēkņiem ar savu entuziasmu, radošumu un milzīgo atdevi darbā. Kaspars arī pats turpina startēt orientēšanās sacensībās.

Visus Cēsu pilsētas Sporta skolas laureātus 2021. gadā iespējams redzēt ŠEIT.

Citas aktualitātes

Skip to content