NOSLĒDZIES 2. POSMS ATKLĀTĀS BĒRNU SACENSĪBĀS SLĒPOŠANĀ 2022!

NOSLĒDDZIES 2. POSMS ATKLĀTĀS BĒRNU SLĒPOŠANAS SACENSĪBAS 2022

Cēsu pilsētas Sporta skola sadarbībā ar Cēsu Olimpisko centru, veikals EŽI, Rifs Baseins, Vinnis, Livonia un Cēsu Novada pašvaldību organizē “Atklātās bērnu slēpošanas sacensības”.2. Posms , 17. februāri, kurā dalībniekiem (2012.-2015. gadā dzimušiem) norisinājās sacensības disciplīnā apļa brauciens.

2. POSMA REZULTĀTI.

SACENSĪBU KOPVĒRTĒJUMS PĒC 2 POSMIEM.

2. POSMA BILDES.

Kopumā sacensības notiks 3 posmos, ceturtdienās plkst.18.15. Dalībniekiem būs iespēja arī iegūt vērtīgas balvas no Mūsu atbalstītājiem, kā arī katrs dalībnieks par piedalīšanos tiks apbalvots ar saldumu balviņu!

1. posms norisinājās 3. februārī, kurā dalībnieki veica Skikross disciplīnu! Sacensību rezultātus iespējams redzēt ŠEIT.

Paldies treneriem, vecākiem, atbalstītājiem, kā arī slēpošanas audzēkņiem par iesaisti tiesnešu darbā!

Citas aktualitātes

Skip to content