NOSLĒDZOŠAIS 3. POSMS ATKLĀTĀS BĒRNU SACENSĪBAS SLĒPOŠANĀ 2022!

3. POSMS ATKLĀTĀS BĒRNU SLĒPOŠANAS SACENSĪBAS 2022

Cēsu pilsētas Sporta skola sadarbībā ar Cēsu Olimpisko centru, veikals EŽI, Rifs Baseins, Vinnis, Livonia un Cēsu Novada pašvaldību organizē “Atklātās bērnu slēpošanas sacensības”.3. Posms norisināsies 3. martā, kurā dalībniekiem (2012.-2015. gadā dzimušiem) norisināsies sacensības disciplīnā- Masu starts.

Kopumā sacensības norisinājās 3 posmos, ceturtdienās plkst.18.15. Jau rītdien, 3. martā tiks noskaidroti labākie slēpotāji kopvērtējumā, kā arī dalībnieki, kuri piedalījušies vismaz 2 posmos, saņems piemiņas medaļu un salduma balviņu! Tāpat arī visiem klāt esošajiem dalībniekiem būs iespēja piedalīties izlozē, kurā būs sarūpētas balviņas no Mūsu sponsoriem, tāpēc noteikti palieciet līdz beigām!

SACENSĪBU NOLIKUMS

SACENSĪBU PIETEIKUMA ANKETA

TRASES SHĒMA

SACENSĪBU PROGRAMMA

❗Pēc katra posma nākamajā dienā tiks publicēti sacensību daliebnieku rezultāti!

❗Uz katra sacensību posmu nepieciešams pieteikties aizpildot anketu. Pieteikumi iesniedzami vienu dienu iepriekš (trešdienā) līdz 18.00.

Vairāk par sacensībām un to norisi lasīt nolikumā vai zvanot +371 26613829!

Pēc pirmajiem 2 posmiem, kuri norisinājās 3. un 17. februārī, sacensību kopvērtējuma rezultātus iespējams redzēt ŠEIT.

❗Skatītājiem sacensību laikā lūgums nedrūzmēties un ievērot norādes!

Citas aktualitātes

Skip to content