Noslēgušās EYOF2023 sacensības Itālijā!

Mūsu meitenes Estere Volfa un Elza Bleidele cienījami startēja Latvijas biatlona komandas sastāvā. Vakardien notika jauktā stafete, kur LV komanda izcīnīja 10.vietu 17 komandu konkurencē, apsteigti arī mūsu kaimiņi- Igaunijas un Lietuvas biatlonisti. Individuālajās sacensībās Estere izcīnīja 36.v. 6km sprintā un 39. 10km individuālajā distancē; Elza 48.v. 6km sprintā un 46.v. 10km individuālajā distance. Sacensībās piedalījās vairāk kā 60 sportistes no 21 valsts.
Gaidām mājās!
Apsveicam un pateicamies par cīņas sparu arī mūsu komandas puišiem Kristiānam Kārlsbergam, Aleksim Samcevičam no Talsiem un Matīsam Meirānam no Alūksnes un komandas trenerim Andrim Šņoriņam!
Veiksmi un panākumus visiem turpmākajos startos!
Foto: CPSS un LOK/ Edijs Pālens/ LETA

Citas aktualitātes

Skip to content