Olimpiskā diena 2023

Olimpiskā diena 2023 jau šo piektdien, 21.aprīlī!🙌

Aicināti pilnīgi visi – bērni, jaunieši, pieaugušie, seniori no Cēsīm, Amatas, Jaunpiebalgas, Līgatnes, Pārgaujas, Priekuļiem, Vecpiebalgas doties uz stadionu piektdien, 21.aprīlī, uz plkst.11:00, lai kopā ar instruktoriem Montu Lībeku un Dināru Zāģeri (redzami šajā video zemāk) skaistas mūzikas pavadībā vingrotu.

Papildus tam šī aktivitāte tiks filmēta un publicēta Latvijas Olimpiskās komitejas mājas lapā.

Parādīsim Latvijai, ka esam atsaucīgi, vingrot griboši un vienoti!

Lūgums, ieplānot šo laiku piektdien, lai ierastos Cēsu pilsētas stadionā jau uz plkst. 11:00 un kuplinātu vingrotāju pulku. Iepriekš noteikti vajadzētu šos vingrojumus iemācīties, lai vieglāk sekot vadītāju kustībām, kā arī video tas izskatītos organizētāk.

Bērniem un skolēniem pēc vingrošanas būs iespēja saņemt balviņas ar Olimpiskās kustības simboliku!🤩

Video pamācības: https://www.youtube.com/watch?v=fRmXeYIzvzw

Mazajiem vingrojumi šeit:

Tiekamies!😎

Citas aktualitātes

Baltijas komandu U18 čempionāts telpās

24.februārī Lietuvas pilsētā Klaipēdā norisinājās Baltijas U18 komandu čempionāts telpās vieglatlētikā Latvijas komandu pārstāvēja arī Cēsu pilsētas Sporta skolas trenera Riharda Parandjuka audzēkņi. Izcīnītas medaļas:2.vieta Emīlam Sandleram-Bomim

Lasīt vairāk »
Skip to content