Orientieristes aizvada treniņnometni un sacensības Slovēnijā

No 11. līdz 15.martam Slovēnijā orientēšanās meitenes ar treneri Kasparu Radziņu aizvadīja treniņnometni un piedalījās sacensībās “Lipica Open”, kurās startēja vairāk kā 1500 dalībnieki no 26 valstīm!🤩
Cēsu pilsētas Sporta skola U16 vecuma grupā meitenēm pārstāvēja Lauma Jānelsiņa, Justīne Zelča, Laura Puķīte, Anna Dzedone.
🥇Lauma Jānelsiņa piecu dienu kopvērtējumā izcīnīja 1.vietu! 🏆
Lepojamies! 🇱🇻

Citas aktualitātes

Baltijas komandu U18 čempionāts telpās

24.februārī Lietuvas pilsētā Klaipēdā norisinājās Baltijas U18 komandu čempionāts telpās vieglatlētikā Latvijas komandu pārstāvēja arī Cēsu pilsētas Sporta skolas trenera Riharda Parandjuka audzēkņi. Izcīnītas medaļas:2.vieta Emīlam Sandleram-Bomim

Lasīt vairāk »
Skip to content