Orientieristi aizvada nometni Liepājā.

Cēsu pilsētas sporta skolas orientēšanās audzēkņi aizvadījuši lielisku nometni Liepājā, kur sniegs varis nav, lai varētu sagatavoties un notestēt jauniešuS. Nometnē audzēkņi trenējās 2 reizes dienā, kurā uzlaboja savas fiziskās spējas, kā arī teorētiskās zināšanas. Nometne neiztika arī bez kultūras pasākumiem, kur audzēkņi devās uz Kino, iepazina Liepājas pilsētu, molu un zooloģisko dārzu.

Nometnē tika piesaistīts ilggadējais Latvijas izlases dalībnieks Mārtiņš Sirmais. Mārtiņš: “Prieks redzēt motivētus jaunos Orientieristus! Padaloties ar savām zināšanām, ceru, ka jaunie gūs labākus rezultātus šajā vasaras sezonā un ne tikai. Kaspara lielais ieguldījums ir jau redzams, kad testēju jaunos censoņus!”

Līdz sezonas sākumam atlikušas tikai 2 nedēļas, kad 2.-3. aprīlī, Papē, norisināsies sacensības pirmās sacensības- “Kurzemes pavasaris”. Sacensības kalpos kā atlase uz Baltijas čempionātu, kurš norisināsies maija vidū.Video, kā Mums gāja Liepājā, skatieties ŠEIT!

Citas aktualitātes

Vecāku nedēļa un lekcija audzēkņu vecākiem

Aicinām uz 𝗟𝗘𝗞𝗖𝗜𝗝𝗨 “Vecāka, bērna, trenera mijiedarbība treniņu un sacensību procesā” sporta kompleksā, Piebalgas ielā, 𝟐𝟗.𝐦𝐚𝐫𝐭𝐚̄ 𝟏𝟖:𝟑𝟎! 💡Lekciju vadīs sporta speciālists Guntis Jansons.Noderīga informācija par

Lasīt vairāk »

Aizvadīta pedagoģiskā sēde

Cēsu pilsētas Sporta skolas treneru un administrācijas kolektīvs 2023.gada 13.martā aizvadīja pedagoģisko sēdi. Treneru kolektīvs tika iepazīstināts ar jauno sporta skolas ārsti – Lilitu Mežkoni.

Lasīt vairāk »

top! kauss volejbolā

Cēsu novadā notiks top! kausa pirmā posma sacensības!Cēsu sporta kompleksā (Piebalgas iela 18) 8. martā plkst.10:00 notiks top! kausa pirmā posma sacensības Cēsu novadam. Aicinātas pieteikties visas Cēsu novada

Lasīt vairāk »