Piekļūstamības paziņojums

Cēsu pilsētas Sporta skolas administrācijai ir svarīgi savu tīmekļvietni veidot piekļūstamu ikvienam. Norādām, ka šobrīd tīmekļvietne https://cesusportaskola.lv/ daļēji atbilst Ministru kabineta noteikumu Nr. 445 “Kārtība, kādā iestādes ievieto informāciju internetā” prasībām.

Tīmekļvietnei veikts vienkāršotais piekļūstamības izvērtējums. Izmantotā metode – VARAM sagatavotās “Vadlīnijas iestāžu tīmekļvietnēm noteikto piekļūstamības prasību ievērošanas ietekmes izvērtēšanai un nesamērīgā sloga pamatošanai”.

Cik piekļūstama ir šī tīmekļvietne?

Tīmekļvietne daļēji atbilst noteikumiem Nr.445 turpmāk minēto iemeslu dēļ.

Neatbilstība prasībām, kas minētas Nr. 445 noteikumos:

• dažiem attēliem trūkst alternatīvie teksti
  • vairāki dokumenti ir pdf formātā, kas nav piekļūstami ar palīgprogrammatūrām;
  • dažās sadaļās virsraksti nav izkārtoti jēgpilnā hierarhijā.

Izvērtējumu apliecinošs dokuments

Dokuments

Piekļūstamības alternatīvas

Ja ir nepieciešams saturs citā formātā, sazinieties ar mums, rakstot e-pasta vēstuli uz adresi sportaskola@cesusportaskola.lv, norādot:

• saiti uz saturu (URL);
  • Jūsu vārdu un e-pasta adresi;
  • formātu, kāds jums nepieciešams konkrētajam saturam (piemēram, audio CD, piekļūstams PDF).

Atsauksmēm un saziņai

Ja Jūs konstatējat kādas problēmas vai nepilnības, kas nav minētas šajā paziņojumā, sazinieties ar Cēsu pilsētas Sporta skolas vadību

E-pasts: sportaskola@cesusportaskola.lv

Tālrunis: 29360984

Sūdzību iesniegšanas kārtība

Ja Cēsu pilsētas Sporta skola nav atbilstoši reaģējuši uz Jūsu iesniegumu vai sūdzību par tīmekļvietnes satura piekļūstamību, Jūs varat iesniegt sūdzību Latvijas Republikas Tiesībsargam elektroniski uz e-pastu tiesibsargs@tiesibsargs.lv. Papildus informācija pieejama www.tiesibsargs.lv

Ziņas par paziņojuma sagatavošanu

Šis paziņojums pirmo reizi tika sagatavots 11.05.2023.