S!-Fischer 2022 Ziemas skolēnu čempionāts!

Viens no apmeklētākajiem un gaidītākajiem skolu sporta pasākumiem ziemā S!-Fischer 2022 Ziemas skolēnu čempionāts notiks!

Čempionāts plānots četros posmos, no kuriem divus posmus iecerēts aizvadīt citās distanču slēpošanas trasēs:

◾️ 1.posms – 28.01.2022. / Fischer Slēpošanas centrs;

◾️ 2.posms – 11.02.2022. / Slēpošanas, biatlona sporta bāze “Jankas – Jaujas” Pļaviņas;

◾️ 3. posms – 25.02.2022. / Slēpošanas un biatlona centrs “Cēsis” Cēsu Olimpiskais centrs SIA;

◾️ 4. posms – 11.03.2022. / Fischer Slēpošanas centrs.

Aicinām visas Cēsu novada un Latvijas skolas būt aktīvas, piedalīties sacensībās un cīnīties par čempionāta galveno balvu – 1500,00 eiro inventāra iegādei no Fischer Sports Latvia.

Sacensību nolikums pieejams ŠEIT!

Skolas pieteikt, rakstot uz e-pastu fsc@siguldassports.lv līdz sacensību nedēļas trešdienas plkst. 17.00.

Tiekamies sacensībās!

Baltijas komandu U18 čempionāts telpās

24.februārī Lietuvas pilsētā Klaipēdā norisinājās Baltijas U18 komandu čempionāts telpās vieglatlētikā Latvijas komandu pārstāvēja arī Cēsu pilsētas Sporta skolas trenera Riharda Parandjuka audzēkņi. Izcīnītas medaļas:2.vieta Emīlam Sandleram-Bomim