Sākusies balsošana “Cēsu novada sporta laureāts 2021″

Līdz 28.februārim Cēsu novada iedzīvotāji aicināti balsot par apbalvojumam “Sporta laureāts 2021” izvirzītajiem kandidātiem nominācijās “Gada sportists”, “Gada sportiste”, “Gada sporta pasākums”, “Gada treneris”, “Paraugs sportā” un “Cerība sportā”. Apbalvojumam deviņās nominācijās kopumā tika pieteikti 65 pretendenti.

Balsošana notiek ŠEIT.

Papildus iedzīvotāju balsojumam, savu vērtējumu sniegs arī “Cēsu novada sporta laureāta 2021” žūrija, kuru veido Cēsu novada sporta komisija un eksperti.

Gada sportistu apbalvošana notiks pasākumā “Sporta laureāts 2021”, kas notiks 4.martā Cēsu koncertzālē, kad žūrija paziņos laureātus arī tādās nominācijās kā “Mūža ieguldījums” un “Aktīvākais atbalstītājs”. Pasākums notiks, ievērojot tā brīža drošības pasākumus Covid-19 ierobežošanai.

Pretendēt uz laureāta titulu varēja ikviens Cēsu novadā deklarējies sportists, treneris vai komanda, kuri sasnieguši visaugstākos sportiskos rezultātus valsts un starptautiska mēroga sacensībās 2021.gadā, popularizējuši Cēsu novada vai Latvijas vārdu, veicinājuši sporta attīstību Cēsu novadā.

Citas aktualitātes

Ēnu diena 2024

4.aprīlī Cēsu pilsētas Sporta skolā norisnājās #ēnudiena2024. Mūsu sporta skolu apmeklēja trīs ēnotāji no Siguldas, Alojas un Valmieras. Jaunieši piedalījās treniņu procesā volejbolā un basketbolā,

Lasīt vairāk »
Skip to content