Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko tīmekļa vietne saglabā lietotāja ierīcē. Sīkdatnēm ir dažādi mērķi un pastāvēšanas ilgumi.

Daļu sīkdatņu dēvē par “sesijas sīkdatnēm”, un to izmantošanas termiņš beidzas tiklīdz lietotājs aizver tīmekļa pārlūku. Citas sīkdatnes tiek sauktas par “pastāvīgajām sīkdatnēm”, un tās tiek saglabātas noteiktu laiku. Atkārtoti apmeklējot tīmekļa vietni, lietotāja tīmekļa pārlūks nolasa visas pastāvīgās sīkdatnes un piegādā informāciju tīmekļa vietnei vai elementam, kas attiecīgo sīkdatni ir nosūtījis lietotājam.

Mūsu izmantotās sīkdatnes var iedalīt vairākās kategorijās.

“Obligātās sīkdatnes” nodrošina svarīgas funkcijas, piemēram, vietnes lietojamību. Bez šīm sīkdatnēm Cēsu pilsētas Sporta skolas mājaslapa nevar darboties pilnvērtīgi. Tā kā obligātās sīkdatnes ir nepieciešamas drošai pakalpojumu sniegšanai, no to izmantošanas nevar atteikties. Ja, neskatoties uz drošības riskiem, Jūs nevēlaties saņemt no mums obligātās sīkdatnes, pārlūkprogrammas iestatījumos Jūs tās varat bloķēt vai izdzēst. Lūdzu, ņemiet vērā, ka ar bloķētām obligātajām sīkdatnēm nav iespējams piekļūt visām mājaslapas sadaļām.

Papildus mēs izmantojam specifisku funkcionalitātes sīkdatni, kas brīdī, kad lietotājs pirmo reizi pieslēdzas internetbankā no jaunas ierīces, ļauj ievadīt personas kodu tikai pirmajā reizē. Šī sīkdatne nesaglabā lietotāja personas kodu ierīcē, taču tā ļauj mums atcerēties, ka lietotāja ievadītais personas kods bija derīgs.

Mēs izmantojam arī trešās puses Google Analytics sīkdatnes. Tās dēvē par “statistikas sīkdatnēm”. To sniegto informāciju mēs izmantojam apkopotā formā, lai izprastu, kā apmeklētāji kopumā pārlūko un izmanto mājaslapu, un izvērtētu mārketinga kampaņu efektivitāti. Šīs sīkdatnes mums palīdz uzlabot mājaslapu, lai nodrošinātu pēc iespējas labāku vietnes pārlūkošanas pieredzi. Statistikas sīkdatnes nav saistītas ar personalizētiem mārketinga piedāvājumiem.

Papildus izmantojam arī “Mārketinga sīkdatnes”. Mārketinga sīkdatnes tiek izmantotas, lai attēlotu reklāmas un citu informāciju, kas pielāgota atbilstoši lietotāja interesēm. Šīs sīkdatnes var izmantot, lai noteiktu mārketinga kampaņu efektivitāti trešās puses mājaslapās. Vairums šo sīkdatņu identificē lietotāju pēc IP adreses.

 

Kā ieslēgt sīkdatnes pārlūkprogrammā?

Jūs varat ieslēgt sīkdatnes pārlūkprogrammā dažos vienkāršos soļos. Taču šis process katrā pārlūkprogrammā ir nedaudz atšķirīgs. Lūdzu, sekojiet savas pārlūkprogrammas instrukcijai.

Kā izdzēst sīkdatnes vai mainīt preferences?

Ja vēlaties ierobežot vai aizliegt sīkdatņu izmantošanu un uzglabāšanu savās ierīcēs, vai izdzēst jau saglabātās sīkdatnes, to var izdarīt tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumos. Lai uzzinātu vairāk par sīkdatņu pārvaldīšanu, apmeklējiet www.allaboutcookies.org/manage-cookies.

Jūs varat iestatīt pārlūku tā, lai tiktu apstiprināta visu sīkdatņu izmantošana, noraidīta visu sīkdatņu izmantošana vai par katras sīkdatnes lejupielādi tiktu attēlots paziņojums. Jūsu ierīces operētājsistēma var ietvert papildu sīkdatņu izmantošanas kontroles funkcijas. Ja nevēlaties, lai sīkdatnes ievāc informāciju, pārlūka iestatījumos atsakieties no sīkdatņu izmantošanas.

Mūsu vietnē ir saites uz citu uzņēmumu vai organizāciju mājaslapām. Ņemiet vērā, ka Cēsu pilsētas Sporta skola nav atbildīga par citu mājaslapu saturu vai tajās izmantoto privātuma politiku. Tādēļ gadījumā, ja apmeklējat citas vietnes, informācija par tajās izmantoto privātuma politiku jāpieprasa atsevišķi.

Šie noteikumi var tikt mainīti bez brīdinājuma, jo mēs ievērojam tiesību aktus, kas reglamentē sīkdatņu izmantošanu un ņemam vērā vispārpieņemto ar sīkdatņu izmantošanu saistīto praksi.