Slēpošanas un biatlona sezonas noslēguma pasākums!

Gandrīz 60 slēpošanas un biatlona nodaļas treneru Ineses, Daces, Dzintara un Ilzes audzēkņi un viņu vecāki pulcējās uz tradicionālo sezonas noslēgumu. Kā jau ierasts, tas tas tika pavadīts aktīvi. Lielie un mazie slēpotāji bija sadalīti pavisam 10 kopīgās komandās. Kapteiņi bija pieredzējušākie, bet vis pieredzējušākie bija galvenie tiesneši dažādās veiklības elementu stacijās. Uzvarēja Henrika un Esteres komanda, to ka tā būs, varēja dzirdēt jau pa gabalu- emocijas tur bija visskaļākās!

Pasākumā notika arī Sporta skolas laurētu 2021 apbalvošana.

Tā kā kopīgais pasākums decembrī nevarēja notikt epidemiloģiskās situācijas dēļ, tad šis bija īstais brīdis kopīgā slēpotāju pasākumā apsveikt labākos. Skolas direktora vietniece Ieva Eglīte pasniedza suvenīrus un pateicības rakstus.

Laureātu saraksts skatāms ŠEIT.

Beigās sekoja pikniks, cienāšanās pie kopīgi uzklāta galda, desiņu cepšana. Kā mums tur gāja, skatīt bildes ŠEIT.

Citas aktualitātes

Skip to content