Tiek godinātas IZCILĪBAS jaunatnes sportā

🏆13. decembrī, Jūrmalā norisinājās Latvijas Sporta izglītības iestāžu Direktoru padome organizētais pasākums “IZCILĪBA JAUNATNES SPORTĀ 2023”. Pasākuma laikā tika apbalvoti jaunie sportisti un viņu treneri par sasniegumiem 2023. gadā.

Balvu saņēma U-19 PASAULES ČEMPIONĀTA FLORBOLĀ 5.vietas ieguvēji Jēkabs Berkolts un Bruno Beķeris!🌟🌟🌟

Florbolā abi trenējas 13 gadus!

Dzimuši, auguši un dzīvo Cēsīs, kur florbolam dziļas saknes. Pirmais un vienīgais treneris bērnu un jauniešu vecumā – Gints Bērtulis.🤝

Augstākais sasniegums – 2021./22.g.sezonā – Latvijas čempioni virslīgā Cēsu “Lekrings” sastāvā!⭐️

Sporta un dzīves moto:

Bruno: Attieksme, cieņa un atbildība gan dzīvē, gan sportā!🙌🏻

Jēkabs: Vienmēr un visur uz 100%!🙌🏻

Lepojamies!🇱🇻

Citas aktualitātes

Baltijas komandu U18 čempionāts telpās

24.februārī Lietuvas pilsētā Klaipēdā norisinājās Baltijas U18 komandu čempionāts telpās vieglatlētikā Latvijas komandu pārstāvēja arī Cēsu pilsētas Sporta skolas trenera Riharda Parandjuka audzēkņi. Izcīnītas medaļas:2.vieta Emīlam Sandleram-Bomim

Lasīt vairāk »
Skip to content