U-10 un U-12 vieglatlēti aizvada 550 sportistu konkurencē, Ogres Novada Sporta Centra atklātās sacensības vieglatlētikā!

17 Cēsu pilsētas Sporta skolas audzēkņi startēja Ogres Novada Sporta Centra atklātajās sacensībās vieglatlētikā, U-10 un U-12 vecuma grupās!

Kopējais sacensību dalībnieku skaits 550!

Lielajā konkurencē nostartēts godam:

Emīlija Baumane U-12 vecuma grupā izcīnīja 3. Vietu tāllēkšanā ar augstvērtīgu rezultātu 4.00m (155 konkurentes).

Kristela Ivanova U-10 vecuma grupā savās otrajās sacensībās izcīnīja 5. Vietu 300m.

Valters Nakurts sacenšoties ar 102 konkurentiem, iekļuva 60m U12 vec.,gr. Finālā, sasniedzot jaunu personīgo rekordu 9.25sek!

Arī pārējie CPSS audzēkņi cīnījās godam, urādot jaunus personīgos rekordus, iegūstot neatsveramu sacensību pieredzi un rūdījumu!

Treneris: Māris Bogdanovs