U-16 puiši atved medaļas no Čehijas!

Aizvadītajā nedēļā no 2.-4. septembrim trīs CPSS/Lekrings zēnu komandas bija devušās uz starptautisku florbola turnīru “Moravian cup”, kurš norisinājās Čehijas pilsētā Olomouca. Uz šo turnīru devāmies ar mērķi pārbaudīt savus spēkus ar Čehijas vienaudžiem, kā arī nopietni sagatavoties gaidāmajai Latvijas čempionāta sezona, kura startēs jau aptuveni pēc divām nedēļām.🏃‍♂️

Turnīra norises vietā ieradāmies 2.septembrī, kur mums jau bija paradzētas pārbaudes spēles katrai vecuma grupai ar vietējo FBS “Olomouc” komandu. Jāpiezīmē , ka sagaidīšana uz pārbaudes spēlem bija noorganizēta visaugstākajā līmenī. Pirms spēlēm jaunieši tika izvesti laukumā kā lielajās spēlēs, atskaņotas valstu himnas. Daudziem puišiem tas bija kas nepieredzēts un kā atzina paši jaunieši: “Skrēja skudriņas un satraukums ņēma virsroku”.

Vislabākos rezultātus turnīrā sasniedza mūsu U-16 (2006/2007) komanda. Visās trijās grupu turnīra spēlēs tika izcīnītas uzvaras , kas ļāva nodrošināt pirmo vietu grupā. Sākoties izslēgšanas spēlēm puiši demonstrēja izcilu sniegumu! Trijās izslēgšanas spēļu kārtās tika ielaisti tikai 4 vārti. Tālāk jau sekoja fināls pret Brno “Bulldogs” komandu, kura līdzīgi kā mūsu komanda līdz finālam spēlēja nevainojami. Finālā CPSS/Lekrings komanda piedzīvoja minimālu zaudējumu 1:2, kas lika turnīru noslēgt 2.vietā 16 komandu konkurencē. Lai arī finālā tika piedzīvots zaudējums, komandas puiši saprata, ka ir paveikuši labu darbu un parādītais rezultāts un spēles saturs apmierināja gan pašus spēlētājus, gan trenerus.💪

U-14 (2008/2009) komandai turnīrs nebūt neizdevās tik veiksmīgs kā plānots. Lai arī puiši savu sniegumu uzlaboja no spēles uz spēli, bet tālāk par play-off pirmo kārtu tikt neizdevās. Grupu turnīrā tika piedzīvoti visi zaudējumi, kā arī 1/8 fināla spēlē tika kapitulēts FBS “Olomouc” vienaudžiem, kas turnīra gaitā kļuva par turnīra čempioniem. Komandas treneris Gints Bērtulis uzskata, ka puišiem šī bija laba mācība un noteikti būs laba motivācija trenēties vēl cītīgāk, lai atgriežoties jau nākamgad spētu rādīt labāku sniegumu. Aizvadītu spēļu pieredze noteikti noderēs Latvijas čempionāta spēlēs.

Mazākajiem mūsu puišiem, jeb U-12 (2010/2011) komandai turnīrs beidzās 1/4 finālā. Grupu spēlēs mūsu mazie censoņi izcīnija 2 uzvaras un piedzīvoja vienu zaudējumu. Pirmajā izslēgšanas spēļu kārtā izcīnijām uzvaru, kas ļāva doties tālāk uz 1/4 finālu. 1/4 fināla spēlē ātri vien puiši nonāca iedzinējos 0:2, kas tālāko spēles gaitu ļoti izmainīja, jo visu spēles laiku nācās pretiniekam dzīties pakaļ. Spēles beigās tika piedzīvots zaudējums 1:5. U-12 komandas treneris Pauls Erenbots norāda, ka pietrūkusi spēļu pieredze pret tik meistarīgiem pretiniekiem, kas būtu ļāvusi noteikti uzrādīt labākus rezultātus turnīrā. Bet noteikti no šīm spēlēm ir jāpaņem labākais un jāturpina attīstīties.

Sakām lielu paldies mūsu florbolistiem un viņu treneriem!

Īpašs paldies U-16 komandas vecākiem, kas mūs pie sporta halles sagaidīja ar saukļiem, šampanieti un kliņģeriem!

Mēs trenēsimies un kļūsim vēl labāki, lai nākamgad mēs mājās atvestu tikai augstākos sasniegumus!🙏

Citas aktualitātes

Skip to content