U-17 puiši no EYBL posma Rīgā atgriežas ar Zeltu!

Aizvadītājā nedēļas nogalē Cēsu komanda devās uz Rīgu aivadīt prestižo basketbola turnīru EYBL.

Kopumā Cēsu komanda aizvadīja 5 spēlēs!

  1. Janvārī komanda aizvadīja 2 neveiksmīgas spēles. Pirmā spēle pret BS Rīdzene tika piedzīvots zaudējums ar 68:74, kā arī dienas otrajā pusē pret A.K.VEF komandu tikai ar 2 punktu starpīgu nācās piekāpties Cēsu komandai. Rezultāts 54:56.
  2. janvārī Cēsīm pretī stājās spēcīgā Īru komanda North Atlantic, kuru Cēsis pārliecinoši uzvarēja ar rezultātu 70:53. Kā arī otrā spēle tika aizvadīta veiksmīgi pret Polijas komandu KK Astoria, kur Cēsis ar rezultātu 72:67 uzvarēja.

Turnīra pēdējā dienā, 16. janvārī, komanda aivadīja 1 spēli kurā pārliecinoši uzvarēja Igauņu komandu Talltech ar rezultātu 83:35.

Lepojamies!

Citas aktualitātes

Laureāts 2023

Godinot un svinot mūsu sasniegumus, aicinām uz Cēsu pilsētas Sporta skolas LAUREĀTU 2023! Ceturtdien, 14. decembrī, plkst.18.00 Cēsu Sporta kompleksā tiks apbalvoti Cēsu pilsētas Sporta

Lasīt vairāk »
Skip to content