U-17 puiši no EYBL posma Rīgā atgriežas ar Zeltu!

Aizvadītājā nedēļas nogalē Cēsu komanda devās uz Rīgu aivadīt prestižo basketbola turnīru EYBL.

Kopumā Cēsu komanda aizvadīja 5 spēlēs!

  1. Janvārī komanda aizvadīja 2 neveiksmīgas spēles. Pirmā spēle pret BS Rīdzene tika piedzīvots zaudējums ar 68:74, kā arī dienas otrajā pusē pret A.K.VEF komandu tikai ar 2 punktu starpīgu nācās piekāpties Cēsu komandai. Rezultāts 54:56.
  2. janvārī Cēsīm pretī stājās spēcīgā Īru komanda North Atlantic, kuru Cēsis pārliecinoši uzvarēja ar rezultātu 70:53. Kā arī otrā spēle tika aizvadīta veiksmīgi pret Polijas komandu KK Astoria, kur Cēsis ar rezultātu 72:67 uzvarēja.

Turnīra pēdējā dienā, 16. janvārī, komanda aivadīja 1 spēli kurā pārliecinoši uzvarēja Igauņu komandu Talltech ar rezultātu 83:35.

Lepojamies!

Citas aktualitātes

Skip to content