U-19 ZĒNI IZCĪNA LATVIJAS JAUNATNES ČEMPIONĀTĀ VOLEJBOLĀ ZELTU!

Aizvadītajā nedēļas nogalē Cēsu pilsētas Sporta skolas un Siguldas Valsts ģimnāzijas apvienotā komanda izcīnīja LJČ zelta medaļas U19 vecuma grupā zēniem.

Panākums finālā pret Daugavpils vienaudžiem paliks atmiņā ar fantastisku spriedzi un emocijām – zelta spēles izšķirošajā – 5.setā,Cēsu puiši bija nonākuši bezdibeņa malā. Rezultātu tablo rādot 9:14, tikai viens punkts šķīra Daugavpiliešus no atkārtota čempionu titula. Ar fantastisku pašatdevi, vēlmi, ticību uzvarai un arī veiksmes devu, mūsu puišiem izdevās atspēlēt 5 mačbumbas un pat izvirzīties vadībā, spēlei turpinoties punkts punktā, līdz beidzot pie rezultāta 17:16 uzvaras un zelta punktu ar neatvairāmu gremdi uzbrukumā izcīnīja viens no komandas jaunākajiem spēlētājiem – Matīss Šalkovskis.

Paldies komandai par fantastisko sniegumu un lielisko panākumu!

Komandā spēlēja – komandas kapteinis Klāvs Vilde, Daniels Žukovskis, Reinis Vasiļevskis, Matīss Šalkovskis, Dāvis Martins Vēvers, Gustavs Auziņš, Maksis Biezbārdis, Kārlis Jaunndžeikars, Rinalds Sirmais, Niks Šmits, Dāvids Jansons. Komandas treneri Ģirts Mārtiņsons, Lauris Iecelnieks, Normunds Šulte.

Vairāk bildes pieejamas ŠEIT

Citas aktualitātes

Ēnu diena 2024

4.aprīlī Cēsu pilsētas Sporta skolā norisnājās #ēnudiena2024. Mūsu sporta skolu apmeklēja trīs ēnotāji no Siguldas, Alojas un Valmieras. Jaunieši piedalījās treniņu procesā volejbolā un basketbolā,

Lasīt vairāk »
Skip to content