U14 meitenes 4.vietā LJBL turnīrā

Sezonu LJBL noslēgusi U14 meiteņu komanda. No 10. līdz 12. maijam Jūrmalā norisinājās finālturnīrs, kur labākās 8 komandas cīnījās par medaļām.😎 Cēsu pilsētas Sporta skolas meitenes no Nacionālās līgas (2.divīzijas) spēja kvalificēties fināliem. Grupu spēlēs izcīnītas trīs uzvaras pret BS Juglu, RBJSS Rīdzeni un BK Kolibri/ 47.vsk. Pusfinālā piedzīvots sāpīgs zaudējums ar 1 punktu pret Jūrmalas komandu, kas deva iespēju spēlēt par 3.vietu. Bronzas mačā pēdējā sekundē Cēsu meitenes atzina Juglas komandas pārākumu un šogad LJBL turnīrā izcīna 4.vietu. Veiksmīga sezona un lielisks sasniegums Cēsu pilsētas Sporta skolas komandai un treneriem Reinim Rudzītim un Oljenai! Turnīra zvaigžņu pieciniekā tika iekļauta Elīna Puriņa! 🌟 Lepojamies! 🇱🇻

Citas aktualitātes

Skip to content